Bezpłatne badania kardiologiczne. Akcja „Teraz serce” już 14 stycznia

 

Już w najbliższą sobotę 14 stycznia w naszym Centrum Handlowym odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce”. W godzinach od 10:00 do 18:00 będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, zbadać poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

Badania będą przeprowadzane w specjalnie wydzielonych stanowiskach w pasażu handlowym. Po rejestracji pacjent będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, obliczyć wskaźnik BMI (wskaźnik masy ciała) oraz wykonać badanie EKG z opisem i interpretacją lekarza, który będzie obecny na miejscu.

Podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł także nieodpłatnie skonsultować się z dietetykiem, obliczyć swój wskaźnik BMI i zaplanować korzystną dla układu krążenia dietę.

Bezpłatne badania w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!”, organizowanej przez firmę Telemedycyna Polska S.A. odbędą się 14 stycznia 2017 r. w godzinach od 10:00 do 18:00.

Celem ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!” jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki chorób serca, w szczególności nadciśnienia tętniczego i wysokiego poziomu cholesterolu. Te schorzenia są w Polsce najczęstszą przyczyną zgonów. Kampania ma na celu pokazanie, jak ważną dla zdrowia rolę odgrywa profilaktyka, aktywny styl życia oraz odpowiednia dieta. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej www.terazserce.pl

Serdecznie zapraszamy!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *