“Instrukcja obsługi kobiety” – wyjątkowy recital wybitnej aktorki – Anny Dereszowskiej

Instrukcja obsługi kobiety” – wyjątkowy recital wybitnej aktorki – Anny Dereszowskiej – wraz z zespołem Febus Wąsaty Trio (mającym na swoim koncie wiele nagród m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego).

Podczas występu usłyszymy utwory takie jak “Sing sing”, “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Krzyżówka”. Wszystko to przeplatane będzie zabawnymi anegdotami I poradami z dziedziny relacji damsko-męskich.

Dowiemy się jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: „Czy nie wyglądam w tym grubo?”), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate.

Oczywiście nie ma jednej, uniwersalnej „Instrukcji obsługi kobiety”, bo i kobiety różnią się od siebie jak płatki śniegu. Potraktujmy temat jako pretekst, bo w końcu wszyscy zdajemy sobie sprawę, że panel sterowania kobiety przypomina wnętrze kabiny dreamlinera, podczas gdy u mężczyzny mamy jedną wajchę z dwiema możliwymi pozycjami – on i off.

Anna Dereszowska – wokal

Urszula Borkowska kompozycje, aranżacje i fortepian,

Marcin Świderski saksofony, flet, cajon,

Konrad Kubicki – kontrabas i gitara basowa.

Piotr Maślanka – perkusja

Anna Dereszowska: 60/75/90 zł do nabycia na: http://a4f.com.pl/bilety/
Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *