Iman Hijazi – lekarz zajmujący się ginekologią plastyczną

chirurg podczas operacji

Iman Hijazi zajmuje się ginekologią plastyczną i estetyczną oraz położniczą. Zdobyła zaufanie pacjentek, o czym świadczą pozytywne opinie zamieszczane przez pacjentki.


Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej i ginekologii estetycznej

Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej cieszą się dużą popularnością wśród kobiet, również w Polsce. Zmieniło się postrzeganie problemów intymnych u kobiet i stąd coraz więcej pań decyduje się na leczenie. Usługi świadczone przez Centrum Medyczne Iman Hijazi mają na celu poprawienie wyglądu, zapewnienie odpowiedniej higieny i komfortu podczas aktywności seksualnej oraz sportowej. Zabiegi poprawiają jakość życia, podnoszą samoocenę i zapewniają satysfakcję z życia seksualnego kobiet. Największą popularnością cieszą się usługi:

  • Labioplastyka – korekcja warg sromowych poprawiająca ich wygląd i komfort
  • Vaginoplastyka – naprawienie mięśni oraz tkanek pochwy w celu przywrócenia elastyczności i napięcia
  • Zmniejszenie łechtaczki – zabieg poprawiający doznania seksualne.

Ginekologia plastyczna i estetyczna obejmuje również nacięcie, całkowite usunięcie oraz odtworzenie błony dziewiczej. Zabiegi wykonywane są nie tylko z powodów estetycznych, ale niekiedy w trosce o własne zdrowie.

Iman Hijazi – specjalista w zakresie ginekologii Centralnego Szpitala Klinicznego

Dr Iman Hijazi specjalizuje się w szerokim zakresie usług w obszarach ginekologii estetycznej oraz położnictwa. Ma duże doświadczenie w tych dziedzinach, ale też wykształcenie.  Na Wydziale lekarskim ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Przez 7 lat była asystentką na Oddziale Perinatologii i Ginekologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach. Od 2010 r. posiada specjalizację ginekologiczno-położniczą, a od roku 2011 współpracuje z Szpitalem Powiatowym w Mikołowie. Ginekolog obecnie związana jest z Centrum Medycznym HolsäMED i Kliniką Medycyny estetycznej Say WOW.

Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet ginekologiczny. Oferuje kompleksowe usługi, m.in.: konsultacje, badania i diagnostykę oraz leczenie z dziedziny ginekologii, uwzględniające najnowsze osiągnięcia medyczne i technologiczne. Pacjentki czują się komfortowo i są zadowolone z leczenia w zakresie położnictwa i ginekologii plastycznej.  O lekarce Iman Hijazi pacjentki nie przestają opowiadać pozytywów. Na stronach internetowych można znaleźć, opinie, m.in.” naprawdę polecam, prowadziła moją całą ciążę, zawdzięczam zdrowe dziecko, polecam Panią Doktor, dzięki Pani Doktor urodziłam zdrowe dziecko.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *