III spotkanie z cyklu Marka z historią w tle | 29.06.2018

Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy, szanujemy i podziwiamy. Chcemy dbać o nasze relacje. Kobiety, które poznałyśmy w Akademii Marki z Klasą są dla nas bardzo ważne. Stąd pomysł cyklicznych spotkań Marka z historią w tle. Zapraszamy osoby pozytywne, świadome siebie, z dobrą energią. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet.Ewa Czertak, prezes Akademii Marki z Klasą zaprosiła właścicielki firm z Pomorza, Krakowa, Katowic, Warszawy na spotkanie integracyjne do Sopotu.

Spotkanie odbędzie się w Villa Antonina 29 czerwca, godzina 18.00

Jeśli kobiety mają być szczęśliwe, muszą zbudować zaufane kręgi kobiet odnoszących sukcesy w życiu i nauczyć się zwracać o pomoc jedna do drugiej. Jest trochę prawdy w powiedzeniu, że na szczycie jest samotnie, zwłaszcza w prowadzeniu własnych firm.

Spotkania „Marka z historią w tle” to miejsce bezpośrednich rozmów o własnych markach w ogólnopolskim środowisku właścicielek firm. Profesjonalne wsparcie dla kobiet przedsiębiorców i biznesowy mentoring jest skandalicznie ubogi. Częściowo dlatego, że kobiety, które odniosły sukces, nie mają gotowości do pełnienia roli mentora dla innych kobiet.
Spotkania „Marka z historią w tle” przełamują ten schemat. Zaproszone na spotkanie właścicielki firm w większości ukończyły półroczny kurs budowania marki, dlatego mówią refleksyjnie o tym jak świadomie zmieniają swoje życie na lepsze i pełniejsze.

Stałymi elementami spotkań z cyklu Marka z Historią w tle są:

  • Rozmowy z obecnymi przedsiębiorcami o kluczowych czynnikach sukcesu;
  • Rozmowa z mentorami biznesu, którzy przekazują swoją perspektywę;
  • Nawiązanie bliskich i serdecznych relacji z każdą osobą uczestniczącą w spotkaniu ;
  • Integracja środowiska właścicielek firm;
  • Przestrzeganie honorowego kodeksu, tj. poszanowania zasad poufności, otwartości, szczerości, dzielenia się doświadczeniami;
  • Budowanie elitarnej społeczności, która ma zapewnić obecnym poczucie prawdziwego wsparcia.
  • W spotkaniu uczestniczą właścicielki firm budujące kulturę biznesowego mentoringu wśród kobiet oraz osoby przez nie rekomendowane.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Powstała w 2012 roku i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez budowanie Dobrych Marek. To również sieć społecznościowa, dla 250 adeptek – właścicielek firm z całej Polski, tworząca Festiwal Dobrych Marek.

EWA CZERTAK, uczy jak budować autentyczne marki premium, praktyk personal brandingu dla CEO oraz przedsiębiorców, Trener biznesu, mentor.
Prezes Akademii Marki z Klasą, twórca półrocznego kursu budowania marki osobistej, szkoli i rozwija przedsiębiorców do roli mentorów biznesu. Konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych korporacjach. W ciągu ostatnich 7 lat pracowała z ponad 250 właścicielkami firm z całej Polski; uczestniczyła w procesie budowania i rozwijania ich marek. Twórca kanału Youtube Marka z Klasą, prowadzi bloga dla przedsiębiorców Master Personal Branding. Członek Rady Fundacji L.Pagi przy Giełdzie Papierów Wartościowych, mentor w programie fundacyjnym, wspierającym kobiety w drodze na stanowiska menadżerskie. www.akademiamarkizklasa.pl

Współorganizatorem spotkania jest Agnieszka Kośnik –Zając, właścicielka Instytutu Babiana oraz Katarzyna Dowgiałło – Edel, właścicielka butikowego hotelu Villa Antonina oraz restauracji Projekt 36.
Instytut Babiana to nowoczesna, doskonale wyposażona praktyka lekarska, w której specjaliści od kosmetologa, przez lekarza medycyny estetycznej po chirurga zajmują się kompleksowym leczeniem i dbaniem o piękno każdego. Pracownicy Instytutu Babiana to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidują umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspierając się bogatym doświadczeniem walczą z przeciętnością. Laureaci prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”. http://babiana.pl/

Villa Antonina to butikowy obiekt w Sopocie, dwukrotnie nagrodzony przez portal TripAdvisor jako jeden z najlepszych małych hoteli w Polsce. Villa Antonina to unikalne połączenie stylu, komfortu i przyjaznej atmosfery. Antonina znajduje się w centrum Sopotu – 600 metrów od ul. Bohaterów Monte Cassino, 500 metrów od morza. Lokalizacja  gwarantuje gościom dostęp do wszystkich atrakcji  kurortu, jednocześnie pozwalając odpocząć od tłumów sopockiego deptaku. Kucharze zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy, a wystrój i atmosfera pozwolą na chwilę zapomnieć o codzienności. Antonina Villa & Restauracja to idealne miejsce na spotkanie  biznesowe, romantyczną kolację, wyjątkowe uroczystości. http://www.villaantonina.pl/

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *