Talent sukces i super marka handmade, czyli październikowe Coffitivity

Czy w dobie produkcji masowej jest miejsce na rozwój rzemiosła? Jak wyróżnić się i zdobyć klienta na konkurencyjnym rynku e-commerce? Przyjdź i dowiedz się podczas Coffitivity #16, czyli networkingu dla kreatywnych i przedsiębiorczych, który odbędzie się 19 października w przytulnych wnętrzach Capuccino Cafe w Sopocie.

Coffitivity to cykl dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych, gotowych na networking i inspirację przy dobrej kawie. Październikowe Coffitivity #16 odbędzie się pod hasłem: Talent w ręku, czyli super marka i sukces handmade. Wydarzenia organizuje trójmiejskie Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot.

Dlaczego warto?

Droga do własnego biznesu, a tym bardziej przedsiębiorczego sukcesu, jest różna i nierzadko wyboista. Czasem warto sprawdzić się w przeróżnych, pozornie wykluczających się zajęciach, by odkryć swój prawdziwy talent czy pasję i zrozumieć, co daje najwięcej satysfakcji. Nowy biznes można zacząć od zera, wykorzystując wcześniej zdobyte doświadczenie, a reszty mozolnie się ucząc, bo „nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko wymówki”.

Czy zatem w czasach gdy kunszt i rękodzieło zastąpiły masówki, jest miejsce na rozwój rzemiosła? Co to jest customizacja i personalizacja i czy właśnie te trendy mają przyszłość? Jak uwieść i zaangażować klienta? I w jaki sposób wyróżnić się na tle gigantycznej konkurencji na rynku e-commerce?

Podczas październikowego Coffitivity gość specjalny – Marcelina Rozmus-Prinz, twórczyni znanej i lubianej marki Mana Mana – opowie o wzlotach i upadkach „małego” biznesu, budowie rozpoznawalnej marki i zainteresowaniu polskim rzemiosłem zagranicą. Zdradzi, jak powstawała kultowa MANOWNIA, czyli pracowania i miejsce spotkań twórcy (przedsiębiorcy) z odbiorcą (klientem). I podpowie jak, prowadząc własną firmę, oddzielić życie zawodowe od prywatnego, by zachować zdrowy rozsądek i energię potrzebną do rozwoju biznesu.

Program spotkania:

18:00 Coffitivity #16 intro

18:15 Marcelina Rozmus-Prinz o talencie, super marce i sukcesie handmade

od 19:00 Networking

Gość specjalny:

Marcelina Rozmus-Prinz – absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Gdańskiego. Twórczyni rozpoznawalnej w całej Polsce marki Mana Mana. Wielobranżowe doświadczenie zawodowe w zakresie finansów, marketingu i obsługi klienta zdobywała m.in. w SuperHost, magazynie Dolce VitaTVP3 Olsztyn. Przygodę z własnym biznesem rozpoczęła w 2011 roku w małym pokoju rodzinnego domu, by w 2016, zatrudniając kilkanaście kobiet, zarządzać potężną pracownią twórczą. Obecnie współpracuje też ze znanymi firmami, przygotowując limitowane serie personalizowanych gadżetów m.in. dla Moderna Investment, Nestea oraz Samsung Polska i powoli zaczyna podbijać zagraniczne rynki. Ponadto włada językiem węgierskim, a w wolnym czasie pełni funkcję altu w zespole chóralnym Singers NOVI.

Kiedy: 19 października 2016 r. (środa), godz. 18:00

Gdzie: Capuccino Cafe, ul. Zamkowa Góra 25, Sopot

Wstęp wolny, aby wziąć udział w Coffitivity #16 należy zarejestrować się na: http://coffitivity16.evenea.pl/

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/316036728775599/

Organizatorzy zapewniają inspirację i networkingową atmosferę przy kawie i słodkim „co nieco”. Rok po pierwszej przesympatycznej wizycie, spotkanie ponownie odbędzie się w przytulnych wnętrzach Capuccino Cafe Sopot. Warto pamiętać o wizytówkach – przydadzą się podczas losowania niespodzianki.

O Coffitivity:

Sopockie sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” przy współpracy z Miastem Sopot, to autorski pomysł na promowanie i animowanie trójmiejskich środowisk kreatywnych. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Sopocie.

facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” (SWP) to organizacja pozarządowa non-profit, która od 1995 roku aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości, realizując projekty dla starterów, osób rozpoczynających działalność gospodarczą, mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Specjalizuje się w usługach informacyjnych, doradczych i szkoleniowych. Podpowiada m.in. jak założyć firmę i co zrobić, by prężnie się rozwijała; skąd i jak pozyskać pieniądze na start i rozkwit firmy; doradza w zakresie księgowości, prawa, finansów i marketingu. Usługi Stowarzyszenia są współfinansowane ze środków unijnych, dzięki czemu są dostępne dla każdego. SWP zaprasza do swoich biur w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Lęborku i Kartuzach.

swp.gda.pl | facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *