„II Gala Kobiecych Inspiracji” – od pasji do sukcesu

17 CZERWCA, odbędzie się KOLEJNA inspirująca
” II GALA KOBIECYCH INSPIRACJI” -od pasji do sukcesu”
Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji, wiedzy oraz inspiracji!
To jak? Dołączycie?

AGENDA:
Gala odbędzie się w dniu 17.06.2016 , w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Zaczynamy o godz.17.00 (rejestracja uczestniczek), a żegnamy się o 22.00

W wydarzeniu weźmie udział:

-180 Uczestniczek

– 8 stoisk ekspertów do Waszej dyspozycji!

Rynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe. Na naszej gali spotkacie Państwo zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia.
Uczestnicząc w II GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu – jesteście Państwo w stanie pozyskać nowych klientów oraz nawiązać liczne długoterminowe współprace.

– 3 Prelegentki:

1. Dr n med. Dr Kondej – Chirurg plastyczny

Lekarka z pasją do piękna kobiecego ciała, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz Kliniki Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadza operacje naprawcze i korekcyjne blizn, zniekształceń i ubytków powłok ciała po urazach, oparzeniach i zabiegach onkologicznych. Zajmuje się leczeniem wad rozwojowych powłok ciała ze szczególnym uwzględnieniem rozszczepów wargi i podniebienia u dzieci.Leczy również nowotwory skóry oraz przeprowadza operacje estetyczne. Na „GALI KOBIECYCH INSPIRACJI”-od pasji do sukcesu, odpowie na wszelkie nurtujące Was pytania!

Temat: ” Jak Cię widzą tak Cię piszą „- czyli jak dobry wygląda wpływa na pewność siebie, bo od pewności siebie do przekucia pasji w sukces to już niedaleka droga przecież…
W dzisiejszym świecie, ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą.Chirurgia plastyczna, to niespotykane połączenie medycyny, geometrii, psychologii oraz piękna. Temat ostatnio bardzo kontrowersyjny i budzący niemałe emocje! Każda z nas przecież chciałaby dobrze wyglądać i czuć się w swojej skórze, ale właściwie nie wie co robić, aby ten stan osiągnąć. Prelegentką będzie ekspertka w tej dziedzinie, która podpowie Nam, jak wyglądać kilka lat młodziej i odnaleźć się w gąszczu oferowanych zabiegów. Opowie również, które z zabiegów dają naturalny efekt, aby po ich zakończeniu twarz była po prostu ładna i odprężona. Bo ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą!

2. Magdalena Fedor

Od 17 lat jest trenerem skuteczności w relacjach biznesowych i szeroko pojętym rozwoju osobistym.Mentorka, Coach i specjalistka w dziedzinie komunikacji interpersonalnej. Ekspertka współpracująca z „Superstacją” ” Miastem kobiet” i Magazynem Stylowym. Specjalistka w zakresie zmiany osobistej współpracujący z TVN i TVN gdzie wspiera uczestników programów „Sablewskiej Sposób na modę” i Sablewskiej sposób na… W programie „W poszukiwaniu piękna” pomagała uczestnikom zrozumieć, że prawdziwe piękno kryje się w nas, a reszta to tylko atrakcyjna oprawa dla wyjątkowego wnętrza. Prywatnie mama i spełniająca się zawodowo kobieta. Sceniczny wulkan energii, mówczyni motywacyjna i specjalistka w dziedzinie wystąpień. O sobie mówi „jestem”. Czy idealna? Nigdy!. Zawsze jednak sobą.

Temat: Pewna siebie czy pewna swego? – czyli o tym jak działać z przekonaniem i realizować cele!
Pewność siebie to niewątpliwie wartość. Jednak czy wystarczy, aby z przekonaniem wprowadzać swoje idee w życie? Czy świadomość swojej wartości stanowi prawdziwy klucz do sukcesu? Dowiecie się na naszej Gali

3. Trzecia prelegentka, to na razie niespodzianka! Ale już dziś możemy zdradzić, że będzie inspirująco……

Wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie. Na pewno będzie moc inspiracji, networking oraz mnóstwo wiedzy biznesowej.

Szczegóły wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/986589954756182/

Dojazd na miejsce wydarzenia : http://www.gpnt.pl/kontakt/jak-dojechać/

Organizator wydarzenia: „Strefa Kobiet” – inicjatywa, która zrzesza kreatywne kobiety z Trójmiasta oraz okolic.

Szykujemy dla Was również mnóstwo wspaniałości oraz niespodzianek. O podniebienie Wasze również zadbamy! Szykujemy dla Was mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczną kawę. O zwolennikach herbaty również nie zapomniałyśmy a całość gali uczcimy lampą wykwintnego wina!Dlatego dołączcie do wydarzenia i bądźcie na bieżąco!

To co, widzimy się?

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *