Idealny pomysł na elegancki prezent

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To moment, który często nakłania do refleksji nad upływającym czasem, nad rodziną, której chcemy podziękować za wsparcie, nad planami na kolejny rok.

Jest to idealny okres, by pomyśleć zarówno o bliskich, jaki i o sobie, zrobić dla siebie coś dobrego. Podarować sobie i bliskim odrobinę luksusu. Gdzie szukać? W Klinice Urody Lorenzo Coletti- to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Tam możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie ekspertów.

Jesteś już w Klinice – ale co wybrać?

Co będzie dobre dla mnie, a co idealnie sprawdzi się na prezent? Co przyniesie bliskim osobom chwilę relaksu i wymaże stres z twarzy, jak przez dotknięcie magicznej różdżki? Zabiegi, które idealnie pielęgnują skórę o tej porze roku to Geneo+ oraz medyczny termolifting RF, a w karnawale zachwycisz dzięki Intraceuticals.

Brzmi enigmatycznie. Należy się więc kilka słów wyjaśnienia.

Geneo to zabieg dla osób w każdym wieku, głęboko oczyszcza, dotlenia, odżywia- przywraca blask. Termolifting natomiast natychmiast podnosi owal twarzy, poprawia jej ukrwienie, dzięki czemu jest jędrna i ma zdrowy koloryt. Dodatkowo stymuluje nasze komórki do produkcji kolagenu i elastyny, które z wiekiem zanikają i potrzebujemy ich w każdej ilości. Finalnie powoduje to zahamowanie procesu starzenia i poprawę gęstości skóry.

Intraceuticals natomiast to ukochany zabieg gwiazd estrady i kina, absolutny must have przed wielkimi wyjściami- napina skórę, wygładza zmarszczki, rozświetla- sprawia, że makijaż wygląda perfekcyjnie.

Wszystkie te zabiegi są niezastąpione w momencie kiedy chcemy mieć natychmiastowy efekt, kiedy chcemy wyglądać świeżo i promiennie, czyli Wigilia, Sylwester czy bal karnawałowy, kiedy to chcemy czuć się znakomicie, zależy nam by makijaż wyglądał lepiej niż na co dzień, a zdjęcia z imprezy były cudowną pamiątką, na którą chętnie spoglądamy.

To również idealny pomysł na prezent, elegancki i luksusowy, który ucieszy wiele osób.
Ekskluzywny, dedykowany osobom w różnym wieku i z różnymi potrzebami skóry.

KLinika Lorenzo Coletti Gdańsk
ul. Trzy Lipy 4
tel: 733 308 080

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *