Hultaj Polski wszczyna wiosenną Rebelię!

Koniec z kwiatami, cukrem i pastelami. Performatywna marka Hultaj Polski wkracza w wiosnę z nową, zbuntowaną kolekcją!

Ubrania, które noszą Hultaje są wygodne i proste, a jednocześnie wyróżniają ich z tłumu. Lubią zaskakujące materiały i wybuchowe kolory, choć czasem wolą też eleganckie połączenia szarości i czerni. Hultajów można znaleźć wszędzie: wśród artystów, sportowców, biznesmenów. Wśród dorosłych i dzieci. Dla nich wszystkich szyje Hultaj Polski.

Tomasz Ciachorowski
Model: Tomasz Ciachorowski

 

Spod ręki Anki Jankowskiej wyszła właśnie najnowsza kolekcja: Wiosna Rebeliantów. Klasyczne, głębokie czernie i szarości łączą się w niej z gorącą czerwienią gustownych obszyć, guzików i tiulów.

Paula Godusławska

Modele: Maurycy Popiel, Paula Godusławska, Maciej Radel

Frakowe linie zostały rozrysowane przez Ankę na nowo, aby zamknąć się w nowych, ekscentrycznych, lecz niezmiennie eleganckich kształtach podkreślających sylwetkę. Bohaterowie Wiosny Rebeliantów to Revolter (płaszcz), Redlinerka (bluzka) i Revelka (spódnica). Są jak polska wiosna, która raz przypiecze słońcem, raz sypnie śniegiem – niepokorni i zbuntowani.

Oto nowa wiosenna kolekcja Hultaja Polskiego. Oto Wiosna Rebeliantów!

Maciej Radel

O projektantce

Na początku byli Oni: Ania Jankowska i Marcin Wiśnios. Ona rzuciła teatr, on pracę w korpo, a z ich połączonych mocy powstał Hultaj Polski, który jako owoc ciężkiej pracy, stał się źródłem codziennej inspiracji. Razem ruszyli przez miejską dżunglę, tropiąc innych członków hultajskiego plemienia – dzikich mieszkańców współczesności – marzycieli, buntowników, nonkonformistów, którzy chadzają własnymi ścieżkami. Ania i Marcin postanowili ich ubrać.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *