Strefa wiedzy o modzie podczas Polfash Bramee w Gdańsku

Polfash Bramee to targi polskiej mody, które od kilku lat odbywają się w Gdańsku. Każda edycja podzielona jest na kilka stref. Najważniejszą, oprócz zakupów u polskich marek i projektantów, jest strefa „Porozmawiajmy o modzie”. To cykl wywiadów z ludźmi działającymi w branży mody, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas najbliższej, piątej już edycji Polfash Bramee w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, która odbędzie się w najbliższy weekend, cykl „Porozmawiajmy o modzie” poprowadzi Joanna Horodyńska. Jej gośćmi w sobotę, 22 kwietnia, będą: projektantka Lidia Kalita, Kara Becker z redakcji Harper’s Bazaar, stylistka Ewelina Gralak, twórcy duetu Zuo Corp., czyli Bartek Michalec i Łukasz Laskowski. Gościem specjalnym strefy wywiadów będzie Gosia Baczyńska.

– Zależy nam, by tworzone przez nas targi były okazją nie tylko do zakupów, ale i do poszerzenia wiedzy o branży mody – mówi Dorota Cząstka, organizatorka Polfash Bramee. – Wywiady mają co prawda formę luźnej rozmowy, ale ich celem jest przede wszystkim przekazanie konkretnej wiedzy i to zarówno ludziom już działającym w branży, jak i tym, którzy dopiero zamierzają stać się jej częścią.

O czym mówić będą goście Joanny Horodyńskiej? Gosia Baczyńska opowie o kulisach obecności na paryskim Fashion Weeku, Kara Becker wytłumaczy, jak wygląda praca w polskich magazynach mody i co zrobi
, by stać się członkiem ich zespołu, stylistka Ewelina Gralak powie o pracy dla polskich marek i projektantów oraz o kulisach współpracy z Givenchy, twórcy Zuo Corp. opowiedzą, jak świat mody i muzyki przenikają się między sobą, natomiast rozmowa z Lidią Kalitą dotyczyć będzie tworzenia marki modowej w Polsce.

Osoby zainteresowane wiedzą na temat branży mody zainteresować również może wydarzenie towarzyszące Polfash Bramee, czyli wykład Michała Zaczyńskiego. Znany dziennikarz powie o tym, jak współpracować z mediami. Jego wykład odbędzie się w czwartek (20 kwietnia) w Hotelu PURO w Gdańsku o godz. 18.

Harmonogram strefy „Porozmawiajmy o modzie” podczas targów Polfash Bramee, sobota (22 kwietnia), Galeria Bałtycka w Gdańsku:

12.30 – 13.00 Lidia Kalita
13.00 – 13.30 redaktor mody Harper’s Bazaar – Kara Becker
14.30 – 15.00 Ewelina Gralak
15.00 – 15.30 Zuo Corp.
16.00 – 16.30 Gosia Baczyńska
Prowadzenie: Joanna Horodyńska

Targi Polfash Bramee odbędą się 22 i 23 kwietnia w Galerii Bałtyckiej.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.polfashbramee.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *