Hanlo – kompleksowa oferta dla wymagających

Decydując się na tak poważną inwestycję, jak budowa własnego domu, musimy stanąć wobec większych i mniejszych wyzwań. Wiążą się one m.in. z załatwianiem formalności, doborem materiałów budowlanych czy projektu. Do tego trzeba brać pod uwagę inne aspekty, np. czas realizacji inwestycji czy zastosowanie proekologicznych rozwiązań.

Co jest tak naprawdę istotne?

Jak wiadomo, każdy inwestor ma własne priorytety. Dla jednych osób najistotniejszy będzie czas trwania budowy domu, a dla innych – optymalny wybór lokalizacji czy ekologia i nowoczesność. Korzystając ze wsparcia firmy Hanlo, możemy połączyć wiele różnorodnych wymagań odnośnie do przyszłej inwestycji. Jej klienci mogą liczyć na przygotowanie indywidualnego projektu architektoniczno-budowlanego, przy czym usługa architekta jest wliczona w cenę końcową. Nie ma również problemu z adaptacją do standardu domu gotowego. Można też skorzystać z pomocy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem finansowania inwestycji i pozwolenia na budowę. Na życzenie klienta udzielana jest również pomoc w wyborze odpowiedniej działki czy wykonanie jej wizji lokalnej. Firma Hanlo pomaga też wybrać odpowiedniego geodetę, geologa bądź kierownika budowy.

Czas i spokój

Gdy budowa rozpocznie się na dobre, klienci firmy Hanlo mogą być spokojni o wykonanie prac ziemnych czy płyty fundamentowej. To wszystko obejmuje cena domu. Transport, dźwig i montaż komponentów jest bezpłatny na terenie całej Polski. Dzięki temu oszczędzamy sobie kłopotów i zyskujemy na czasie, który, jak wiadomo, jest bezcenny. Ofertę firmy Hanlo wyróżnia bardzo szybki czas realizacji inwestycji. Cały dom, łącznie z załatwianiem wszystkich formalności, może być wzniesiony zaledwie w ciągu jednego sezonu. W przypadku tradycyjnych technologii budowlanych bywa to po prostu niewykonalne. Sam montaż domu Hanlo, który trwa 2–3 dni robocze, to już tylko przyjemne zwieńczenie naszej drogi do własnych „czerech kątów”.

Wybierając ofertę Hanlo, inwestujemy we własny spokój i zadowolenie na długie lata. Zdecydowanie wyróżnia się ona na rynku budowlanym. Dotyczy to zakresu dbałości o jakość i różnorodność usług. Rozwiązania stosowane w innych firmach jako opcja, w Hanlo są standardem. Klient może być pewien kompleksowej obsługi, aż po wykończenie „pod klucz”. Ponadto po podpisaniu umowy obowiązuje gwarancja stałych cen przez 12 miesięcy.

Szczegóły mają znaczenie

Decydując się na własny dom, musimy myśleć o przyszłości. W końcu jest to inwestycja, która powinna nam służyć przez wiele lat. Każdy projekt domu firmy Hanlo jest przygotowany z dbałością o ważne szczegóły, z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć. W standardzie otrzymujemy m.in. energooszczędną ścianę pasywną o współczynniku U = 0,13 W/m2K, ściany zewnętrzne z izolacją termiczną o łącznej grubości 28 cm, masywne stropy z drewna KVH, ocieplenie dachu wełną mineralną Knauf Insulation 220 mm. To tylko wybrane przykłady. Tak naprawdę Hanlo oferuje wiele innych komponentów, które wymagają dopłaty w konkurencyjnych firmach.

Rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne również są integralnym elementem domów Hanlo. Przykładowo, możliwa jest instalacja ogrzewania podłogowego na wszystkich poziomach, w tym również na poddaszu. Energooszczędne okna trzyszybowe to również standard, podobnie jak pompy ciepła. W domach Hanlo nie ma mostków termicznych, co przekłada się na redukcję kosztów ogrzewania o 60–80%.
Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Hanlo, warto odwiedzić stronę internetową www.hanlo.pl.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *