Targi URODA na AmberExpo

320 marek i firm, tysiące produktów w super cenach, inspiracje, nowości, trendy, pokazy wizażystów i fryzjerów, konkursy i mistrzostwa. Łącznie ponad 50 wydarzeń. PO PROSTU PIĘKNE TARGI!

Targi Uroda to fantastyczna okazja do zapoznania się z trendami, obowiązującymi na sezon jesień-zima 2016/2017. To także możliwość testowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach. A będzie z czego wybierać, bo w imprezie uczestniczą producenci i dystrybutorzy: kosmetyków profesjonalnych, kosmetyków do użytku domowego, kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci. Program imprezy jest wypełniony do ostatniej minuty – w kilku strefach odbywać się będą warsztaty, pokazy i szkolenia dla profesjonalistów, prezentacje produktów i zabiegów medycyny estetycznej. Można będzie skorzystać z konsultacji kosmetyczek, wizażystów, stylistów, fryzjerów, dietetyków, a także zapoznać się z ofertą klinik stomatologicznych i hoteli spa&wellness.

W tym roku Magazyn Kobiet – Mademoiselle zorganizował konkurs podczas targów w którym główną nagrodą jest pojawienie się na okładce magazynu! Już wkrótce udostępnimy zdjęcia konkursowe.

 

fot. Piotr Żagiell

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *