Festiwal Zatoka Kobiet 2016

fot. Festiwal Zatoka Kobiet 2016

Szanowne Panie, już po raz czwarty zapraszamy was na Festiwal Zatoka Kobiet.  To wyjątkowe wydarzenie tworzymy specjalnie dla Was o Was i z Wami.

To dla Was udoskonalamy i rozwijamy formułę Festiwalu, mamy nadzieję, że spędzony wspólnie czas przyniesie Wam wiele inspiracji i radości!

– Fundacja MCKA

“Spotykamy się w gronie odważnych, nieprzeciętnych, inspirujących kobiet i mężczyzn. Nasz program – warsztaty, dyskusje, panele, spektakl i film – są okazją do tego, by zatrzymać się na chwilę i zadać sobie pytania – czy moje życie jest dla mnie satysfakcjonujące?

Co robię, by było mądre, ciekawe, niebanalne, radosne?

Czy żyję w zgodzie ze sobą?

Odpowiedzi szukać trzeba w sobie samym, ale pomocą mogą być ludzie, których spotykamy. Dlatego tak ważnie są goście, których zapraszamy do udziału w Zatoce Kobiet. Łączą w sobie pasję życia, twórczą energię, odwagę działania i wiarę w realizowanie najskrytszych marzeń. Zmieniają świat, pokazując, że kobieta i mężczyzna są równymi partnerami w życiu prywatnym

i w pracy. Nikt nie jest gorszy ani lepszy. Tylko świat równych szans, tolerancji, szacunku

i zrozumienia jest coś wart.”

– Agata Młynarska

Zatoka Kobiet jest dedykowana kobietom i wszystkim aspektom kobiecości; inspiruje, motywuje, jest wycieczką wgłąb siebie i zachętą do odkrywania i poznawania kobiecej siły i możliwości. Poruszamy tematy ciężkie i lekkie, uczestniczki nie boją się dyskutować o roli i pozycji kobiet w społeczeństwie, kulturze czy biznesie.

W tym roku na uczestników również czekają spotkania z niezwykłymi gośćmi, wśród których znajdą się takie osobowości, jak: Lidia Popiel, Andrzej Saramonowicz, Małgorzata Bogdańska, Edyta Herbuś, Małgorzata Marczewska czy gość specjalny Festiwalu – Waris Dirie. Oprócz tego pokazy live cooking z Adrianą Marczewską i Vieniem, a także warsztaty m.in. z Leną Marczykowską, panel dyskusyjny oraz genialny duodram „Diwa”, w którym grają Małgorzata Bogdańska i Edyta Herbuś. Festiwal poprowadzi Conrado Moreno.

Serdecznie zapraszamy do Zatoki Sztuki w sobotę, 5 marca, od godziny 11:00.

Program wydarzenia i więcej szczegółów wkrótce na stronie:

www.zatoka-kobiet.pl

oraz

www.facebook.com/FestiwalZatokaKobiet/

Festiwal Zatoka Kobiet

5 marca 2016

start: godz. 11:00

wstęp wolny na większość wydarzeń – nie dotyczy wieczornego spektaklu „Diwa” (bilety w cenie 60 zł / 50 zł – dla posiadaczy Kart Zatoki Sztuki – dostępne w recepcji lub na www.ebilet.pl)

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *