Festiwal Babskie Lato

fot. Mieszko Charytoniuk, Alternatywne Targi Ślubne, Magazyn Kobiet

Akademia Kobiet Sukcesu oraz Akademia Radosnego Życia

 zapraszają na VII edycję festiwalu inspirujących aktywności 

26 czerwca – 31 lipca, Warszawa

Konferencja i 19 warsztatów
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Logo_Babskie_Lato2

banner Babskie lato 2016

Jak często odczuwasz w swoim życiu kojący spokój i szczęście płynące z poczucia obfitości? A może chciałabyś mieć i czuć tej obfitości więcej? A nawet chciałabyś nauczyć się ją sama kreować?!

Czy Twoje ciało i dusza, emocje oraz umysł, a także relacje z samą sobą i ludźmi są obecnie w harmonii? Czy dbasz tak samo o każdą z tych sfer, czy czujesz w nich przepływ dobrej energii ?

Jeśli nie, to wakacje są idealnym momentem na to, by wreszcie poświęcić więcej uwagi temu, co najważniejsze – sobie i najważniejszym sferom swojego życia!

Zapraszamy wszystkie kobiety pełne ciekawości, otwartości, chęci rozwoju i pogłębiania świadomości, a także szukające inspiracji, dobrej energii i kontaktów z wartościowymi ludźmi do udziału w niezwykłym, wakacyjnym festiwalu Babskie Lato!

W tym roku naszym hasłem przewodnim jest „Życie pełne obfitości”. Chcemy Was zachęcić do aktywnego rozwoju w wakacje, dostarczyć Wam wiedzę i  narzędzia, które pozwolą zwiększyć samoświadomość i samoakceptację, nauczyć Was dostrzegać i kreować obfitość we wszystkich sferach życia, a także uwolnić stłumione emocje i napięcia z ciała, wyzwolić swoją prawdziwą naturę, mocno poczuć wewnętrzną wolność, radość, spokój i harmonię, co się przełoży na realne poczucie fizycznego i psychicznego dobrostanu.

 


Na konferencji inauguracyjnej w niedzielę 26 czerwca  – prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu i poprawą jakości swojego życia.

W programie konferencji mnóstwo ciekawych wystąpień, interaktywnych dyskusji  i mini warsztatów- kto był już wcześniej, ten wie, że 26 czerwca po prostu trzeba tam być!Kto nie był – może zajrzeć do naszej fotorelacji.

 


W programie warsztatów – starannie dobrane tematy pod kątem programu i kompetentni trenerzy. Głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach.

 

27.06 – Sylwia Matwiejczyk, Agnieszka Gierejko – Sięgam po swoją żywotność! – warsztat pracy z ciałem metodą Lowena (praca z odkrywaniem i uwalnianiem napięć w ciele)

28.06 – Olga Mieszczanek, Tatiana Cichocka – Taneczny Rytuał Kreowania OBFITOŚCI (Magiczny wieczór MovementMedicine)

01.07 – Jacek Wiszniowski – Jak radzić sobie w sytuacjach wyzwań, obciążenia i stresu

03.07 – Barbara Ravensdale – Podróż do wyższych wymiarów świadomości – po obfitość i wyższe wibracje

05.07 – Małgorzata Szokalska – Rozhulaj biodra i otwórz się na obfitość w życiu

06.07 – Mariusz Jarymowicz – Poczuj się piękna i pełna życia – poznaj sekret kobiet spełnionych i pełnych witalności.

08.07 – Magda Skotnicka – Ceremonia OBFITOŚCI

09.07 – Joanna Godecka – Czy jesteś gotowa na to czego pragniesz czyli JAK SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA…

13.07 – Małgorzata Przygońska – Miłość, szczęście i obfitość w związku partnerskim

14.07 – Mariusz Jarymowicz – Jak być bogatą i szczęśliwą jednocześnie? – Czyli o tym co zrobić, aby tak się stało

15.07 – Julia Marcinowska – Empatyczna ja – Odnajdź swoją drogę, odnajdź siebie. Warsztat w oparciu o metodę NonviolentCommunication

19.07 – Diana Poteralska-Łyżnik – 6 filarów zdrowia i dobrego samopoczucia zapracowanej kobiety XXI wieku

22.07 – Maciej Panabażys, Monika Jędrzejewska – Universal Healing Tao – energia dla ciała, spokój dla duszy

23.07 – Monika Jędrzejewska, Elżbieta Majewska, Maciej Panabażys – JA, CZYLI KTO (jak być szczęśliwym ze sobą)

24.07 – Anna Borawska – TWOJA ZAMOŻNOŚĆ, OBFITOŚĆ I DOBROBYT – Warsztat Mandali

28.07 – Agnieszka Klimek – Focusing – w relacji ze sobą

29.07 – Maria Wijas – Moja wewnętrzna mapa. Jak odkryć własną drogę do zmiany?

30.07 – Barbara Baczkura – OBFITOŚĆ DUSZY

31.07 – Elżbieta Dąbrowska, Barbara Sawicka – Droga od radości do OBFITOŚCI


To niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tylu ciekawych warsztatach za tak symboliczną cenę! Cena pojedynczego warsztatu (trwającego od 3 do 6 godzin) to tylko 80 zł, w karnecie – nawet 45 zł. Taka możliwość – tylko na Babskim Lecie!

Udział w konferencji jest bezpłatny dla posiadaczek karnetów na minimum 6 warsztatów, płatny 25 zł dla posiadaczek karnetów na 3-5 warsztatów. Dla pozostałych uczestników – koszt udziału w konferencji to 50 zł.

UWAGA! W przedsprzedaży trwającej tylko do 2 czerwca oferujemy obok karnetów standardowych 2 wyjątkowe karnety w bardzo okazyjnych cenach – karnet”Obfitość na START” na 8 warsztatów i udział w konferencji w cenie tylko 350 zł (zamiast 400 zł!) oraz karnet „PEŁNA Obfitość” na dowolną liczbę warsztatów (nawet 19!) i udział w konferencji w cenie tylko 550 zł (zamiast  675 zł!)

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *