EnerJet- bezinwazyjny lifting kinetyczny

Jeśli szukasz metody, która pozwoli ci uzyskać piękną skórę w sposób bezpieczny i praktycznie bezbolesny, to zabieg EnerJet jest dla Ciebie. EnerJet to przełomowa metoda redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego, kinetycznego liftingu oraz remodelowania blizn i skóry.

Co ciekawe, wystarczy pół godziny, aby odwrócić skutki upływu czasu. Kinetyczny lifting EnerJet wykonuje się w linii włosów, dlatego po wyjściu z gabinetu niewidoczne są jakiekolwiek oznaki, iż poddaliśmy się zabiegowi. Poprawienie owalu twarzy następuje niemal natychmiast – bez użycia skalpela i długotrwałej rekonwalescencji!

Wykorzystana w zabiegu technologia JVR jednocześnie podaje energię kinetyczną i odpowiednio dobraną substancję. Po raz pierwszy możliwe jest precyzyjne podawanie preparatu z użyciem wysokiego ciśnienia pneumatycznego do skóry właściwej. Cząstki preparatu działają jak „nanopociski”, wywołując mikrouraz, co stymuluje proces regeneracji i tworzenia kolagenu i elastyny.
W efekcie uzyskujemy połączone działanie kontrolowanego mikrourazu i substancji, stymulujące naturalne procesy naprawcze organizmu prowadzące do regeneracji skóry.

Technologia JVR to nie tylko rewolucja w dziedzinie anti-aging, to również nowa jakość w przypadku trudnych, delikatnych i stanowiących wyzwanie wskazaniach, takich jak rozstępy, blizny z hipopigmentacją i blizny po trądziku.

EnerJet spektakularnie polepsza wygląd i gęstość skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry nawet w najdelikatniejszych miejscach, takich jak dłonie, dekolt, szyja, skóra wokół oczu i ust. Widoczna poprawa gęstości skóry zauważalna jest natychmiast, a efekt zdrowej i odmłodzonej cery utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Jeśli chcesz na własnej skórze przekonać się o zaletach EnerJet, już dziś umów się na wizytę w Instytucie Urody Abacosun.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *