Elektroniczne zegarki męskie – powróć do lat 90.

mężczyzna z elektronicznym zegarkiem sprawdza godzinę

Gdy mowa o latach 90., z pewnością obowiązujące wówczas trendy modowe można wspominać z rozrzewnieniem. Dowodem są chociażby współczesne projekty, które chętnie czerpią inspiracje z ówczesnego wzornictwa. Świetnym przykładem są chociażby elektroniczne zegarki męskie, które wracają do łask i to nie tylko w wersji retro (sprawdź na: https://www.timetrend.pl/zegarki-meskie/zegarki-meskie-polecane/zegarki-elektroniczne-meskie.html). Wybierz konkretny model i spełniaj swoje marzenia z dzieciństwa lub nastoletniego okresu.

Klasyka prosto z Japonii

Nostalgia za minionymi czasami dotyka każdego z nas. Miło jest wrócić do wspomnień i chwil, kiedy byliśmy młodsi, a życie wydawało się być prostsze. Takie podróże w przeszłość ukazują poprzednie dekady w żywszych kolorach i pozwalają raz jeszcze przypomnieć to, co było niegdyś najlepsze. Elektroniczne zegarki męskie były przez lata na szczycie listy marzeń nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Po latach, gdy rynek nasycił się produktami każdego typu, ten rodzaj zegarków nieco spowszedniał. W ostatnich kilku latach widać jednak wyraźnie, że designerzy najlepszych firm zegarmistrzowskich chętnie sięgają po projekty sprzed lat, nadając im nieco nowocześniejszego sznytu.

Oczywiście niekwestionowanym królem tej kategorii jest japońska firma Casio. Tak jak kiedyś, tak i dziś projektuje elektroniczne zegarki męskie, które mogą nosić wszystkie pokolenia. Egzemplarze sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i w zestawieniu z bardziej formalnymi stylizacjami. Obecnie reguły mody nie są już tak sztywne jak niemal 30 lat temu i można sobie pozwolić na więcej swobody. Nikogo nie razi, że elektroniczne zegarki męskie zestawia się z marynarką lub nawet garniturem, co kiedyś mogłoby zostać zinterpretowane jako modowy nietakt.

Wprawdzie zegarki Casio nawiązują do dawnych projektów, to aktualnie styl lat 90. jest postrzegany jako… futurystyczny. Duża w tym zasługa estetyki cyberpunkowej, umiejętnie łączącej elementy dawnej technologii z projektami rodem z odległej wizji przyszłości. Przykładem takiego zegarka jest chociażby model Casio A100WEGG -1A2EF. Nie jest zaawansowany technologicznie, ale wygląda kosmicznie! Za to bardziej klasyczny wygląd ma np. Casio A168WA -8AYES, umieszczony na srebrnej bransolecie.

Inne elektroniczne zegarki męskie, które warto kupić

Zasoby sklepów takich jak np. Time Trend, pozwalają wybrać nie tylko markowe zegarki męskie marki Casio. Także inni producenci stawiają na ten rodzaj czasomierzy. Przykładem takiego egzemplarza jest jeden z modeli szwajcarskiej firmy Tissot o numerze katalogowym T137.463.33.020.00. Jeśli ktoś uwielbia złote zegarki męskie, z pewnością może zainteresować się tym produktem. Dostępna jest też srebrna wersja bransolety, jeśli ktoś woli bardziej stonowane projekty.

Obecnie niezwykle modne są smartwatche, wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Można je również przyporządkować do tej kategorii. Kolejną propozycją dla osób, które lubią złote zegarki męskie jest chociażby Garett Classy na stalowym pasku typu mesh. Jest bardzo elegancki i nowoczesny, a przy tym dostępny w korzystnej cenie. Sprawdź ofertę Time Trend i zamawiaj zegarki online.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *