Dzień Babci i Dziadka: z czego ucieszą się dziadkowie?

Dowiedz się co kupić na dzień babci!

Kiedy ostatnio Twoi dziadkowie usłyszeli od Ciebie proste „kocham Cię”? Czy wiedzą, jak bardzo jesteś im wdzięczny za miłość, obecność i poświęcony czas? Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, aby im o tym przypomnieć! Jednak jak sprawić, żeby seniorzy rodu pamiętali o Twoich uczuciach na co dzień? Pomogą Ci w tym fotoprezenty. To doskonały pomysł na upominki dla dziadków – od serca!

Sprawienie radości ukochanym dziadkom to nie lada wyzwanie. Starsze osoby nie mają zbyt wielu potrzeb, a często jedynym ich marzeniem jest to, żeby spędzić z nimi nieco czasu. Jeśli nie jest to możliwe, podaruj fotoprezent, który będzie przypominać im o Twojej obecności. Oto sprawdzone propozycje!

Fotowydruk – elegancki podarunek dla babci i dziadka

Fotowydruk to zdjęcie wywołane na profesjonalnym papierze fotograficznym bądź na stylowym płótnie. Te materiały charakteryzują się:

  • wyjątkową fakturą, która nadaje fotografii bardzo eleganckiego charakteru,
  • naturalnym odwzorowaniem kolorów, przez co obraz po wydrukowaniu nie traci na jakości,
  • wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Dzięki temu fotowydruki nie płowieją ani nie deformują się mimo upływu lat.

Zaletą fotowydruku są także duże wymiary. Obraz można zamówić w rozmiarach nawet do 100×100 cm! Takie zdjęcie z pewnością będzie przyciągać uwagę, np. zawieszone na ścianie w salonie.

Fotoblok – elegancka dekoracja na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Twoi dziadkowie lubią klasyczne ozdoby do domu? Wybierz fotoblok, dostępny np. na foto.fujifilm.pl. Czym on jest? To fotografia umieszczona na bloczku o czarnych bokach. Można ją postawić na półce tak jak zwykłą ramkę lub umieścić na ścianie jak obrazek. Taka dekoracja:

  • ma grube ścianki, które sprawiają, że zdjęcie wyróżnia się np. na tle ściany czy mebla i przyciąga spojrzenia,
  • jest bardzo lekka. To zasługa konstrukcji ze styroduru, czyli gładkiego, mocno zbitego styropianu. Dzięki temu fotoblok można bez żadnych problemów powiesić na ścianie np. za pomocą taśmy montażowej. Dziadkowie nie będą musieli wiercić dziur, aby umieścić fotografię na ścianie.

Dodatkową zaletą fotobloku jest to, że nie ma ramki. Pozwala to pięknie wyeksponować cały kadr.

Fotokalendarz – upominek na cały rok

Chcesz podarować dziadkom praktyczny prezent? Postaw na fotokalendarz w formie drewnianej podkładki z 12 kartami. Można na nich umieścić różne zdjęcia, np. z każdego miesiąca poprzedniego roku lub takie przedstawiające wszystkie wnuczęta. Dzięki temu jeden fotokalendarz stanie się pewnego rodzaju połączeniem 12 prezentów. Dziadkowie będą je mogli odkrywać stopniowo przez cały rok.

Dużą zaletą fotokalendarza dostępnego na foto.fujifilm.pl jest też to, że powstaje on na profesjonalnym papierze. Dlatego zdjęcia świetnie się prezentują i – po tym, jak dany miesiąc upłynie – można je wyciąć i umieścić w albumie.

21 i 22 stycznia zbliżają się wielkimi krokami. Nie czekaj z prezentem na Dzień Babci i Dziadka na ostatni moment. Zamów go już dziś!

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *