Duże pierścionki na jesień 2016

Gdy za oknami zaczyna się jesień, odczuwamy wzmożoną potrzebę emanowania pozytywną energią. To doskonały sposób na walkę z przygnębiającym nastrojem, który udziela się chyba nam wszystkim. Niezawodnym lekarstwem na jesienną melancholię jest przebojowa biżuteria w żywych barwach i artystycznych kształtach.

Ponieważ o tej porze roku ciało nie jest już tak odkryte jak latem, nie każdy typ biżuterii sprawdzi się w codziennej stylizacji. Golf osłaniający szyję wyklucza część naszyjników, a długie rękawy zakryją drobne bransoletki. Spod rozpuszczonych włosów również delikatne kolczyki mogą nie być widoczne. Za to pierścionek z pokaźnym elementem ozdobnym będzie dostrzegalny nawet mimo zapiętego płaszcza.

Duże ozdoby kojarzą się z nieprzyjemnym obciążeniem. Z obawy o niewygodę, część kobiet rezygnuje z takich dodatków nie wiedząc, jak wiele traci. Nawet największa biżuteria może być lekka, jeśli tylko zostanie wykonana z odpowiedniego materiału. Przykładem są pierścionki z masy perłowej. Ten, zaprojektowany przez Anię Kruk, został zrobiony z ozdobnego tworzywa perłowego, żywicy i mosiądzu pokrytego srebrem. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to fenomenalny kwadrat. Za jego sprawą, pierścionek noszony na środkowym palcu, zapewnia niepowtarzalny wygląd całej dłoni. Różne faktury sprawiają, że dodatek jest jedyny w swoim rodzaju. Modna asymetria perfekcyjnie współgra z foremnym wielokątem. Ozdoba jest masywna, ale nie ciężka. Nosi się ją wygodnie, a dzięki intensywnej czerwonej barwie, pasuje ona do każdego outfitu dopełnionego mocną szminką. W kolekcji Kolory szukaj też innych pierścionków z masy perłowej na rozmaite okazje.

pierscionek-mcm-p022-01-c-aniakruk-pl-30

PODWÓJNE PIERŚCIONKI, PODWÓJNA RADOŚĆ


Jeśli podobnie jak my, Ty również wyznajesz zasadę: im więcej biżuterii tym lepiej, spodoba Ci się kolejna inspiracja. Propozycja dotyczy podwójnych pierścionków do noszenia na jednym albo dwóch palcach. Oryginalne układy dają wielką satysfakcję każdej posiadaczce takiego okazu.

W minimalistycznej kolekcji Kasjopeja występuje kilka rodzajów tego typu dodatków. Ten wykonano z rodowanego srebra, które w całości pokryło konstrukcję przypominającą konstelację gwiazd – motyw przewodni eleganckiej kolekcji. Dwie obrączki umieszczono równolegle do siebie i połączono linią prostą. Obie zwieńczono otwartymi kółkami o średnicy 1 cm i 0,5 cm. Optycznie wydłuża i wyszczupla palce. A jak wiadomo, smukłe dłonie z zadbanymi paznokciami i ładną biżuterią, to wizytówka każdej kobiety

pierscionek-sam-ps0560-aniakruk-pl-30

Jeszcze inny model pochodzi z kolekcji Tags. Same w sobie pierścionki może nie są duże, ale razem tworzą wyrazistą ozdobę, jakiej nie spotkamy u przypadkowej osoby. Srebrne obrączki posiadają regularnie rozmieszczone wycięcia w kształcie kółek. Przez dwa z nich przełożono łańcuszek, mający za zadanie łączyć oba elementy. Pierścionek można nosić na dwóch, sąsiadujących ze sobą palcach lub na jednym, najlepiej serdecznym. W drugim przypadku, obrączki umieszczamy w pewnej odległości od siebie tak, by łańcuszek swobodnie wisiał między nimi. 

pierscionek-sam-ps0620-aniakruk-pl-30

Mnóstwo modeli pierścionków idealnie pasujących na jesienną pluchę znajdziesz: tutaj.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *