Dla kogo skierowany jest kurs disco samby?

tancerki tańczą układ baletowy na scenie

Disco samba to jeden z najpopularniejszych tańców użytkowych, często wybierany przez początkujących, ale też chętnie tańczony przez zawodowców na wszelkiego rodzaju konkursach tanecznych. Jego ogromną zaletą jest wspomniana użyteczność – disco samba sprawdza się praktycznie wszędzie, można ją tańczyć na każdej dyskotece, studniówce, weselu czy sylwestrowym balu. Zanim jednak ruszymy w tany, warto zapisać na kurs tańca i opanować podstawowe kroki oraz figury.

Komu polecamy kurs tańca disco samba?

Kurs disco samby z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dyskotekowych i latynoamerykańskich rytmów. Najbardziej charakterystyczne cechy tego tańca – duża dynamika oraz temperament i pasja, z jaką wykonuje się poszczególne ruchy – sprawiają, że świetnie komponuje się on z energiczną, radosną, a przy tym zmysłową muzyką i idealnie nadaje do uwodzenia na parkiecie. Dlatego polecamy kurs disco samby przede wszystkim osobom, które dobrze czują się w takich właśnie klimatach.

Kto może się zapisać na kurs disco samby?

Zapisy na kurs disco samby otwarte są dla każdego. Na lekcje tego tańca towarzyskiego mogą się zapisać zarówno pary, jak i single, bez względu na wiek i płeć. Jeśli przyjdziesz bez partnera czy partnerki, instruktor zadba o znalezienie Ci towarzysza na parkiecie, nie musisz się więc obawiać, że będziesz tańczyć sam(a). Warto jedynie pamiętać, że disco samba ma dość żywiołowe tempo, wymagające od tancerza wyrobionej kondycji. Niewprawieni kursanci mogą czasami łapać zadyszkę, ale za to będą mieli okazję popracować nad formą.

Jak długo trwa i ile kosztuje kurs disco samby?

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących jak k-polanski.com obejmuje standardowo od kilku do kilkunastu półtoragodzinnych zajęć, w trakcie których uczestnicy poznają i ćwiczą poszczególne kroki i figury aż do opanowania pełnej choreografii. Każda lekcja to koszt około 100 zł, cały kurs kosztować więc będzie niecały tysiąc lub ponad tysiąc złotych. Choć cena może się na pierwszy rzut oka wydawać wygórowana, miej na uwadze, że wliczona w nią jest opieka profesjonalnego instruktora, a to gwarantuje szybkie i spektakularne efekty.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *