DANIEL QCZAJ – POZYTYWNY GÓRAL

Daniel Qczaj – trener z góralskim akcentem to bez wątpienia obecnie jedna z najbardziej charyzmatycznych i pozytywnych osobowości polskiego świata sportu i fitnessu. Okrzyk „Ukochoj sie!” stał się niemal znakiem firmowym jego treningów, które w dużej mierze kieruje do kobiet, będących dla niego niewyczerpalnym źródłem inspiracji. Qczaj to przede wszystkim spora dawka mądrości, radości życia, pozytywnej energii i motywacji by polubić i doceniać siebie… tu i teraz!

To właśnie niesamowita energia, radość życia trenera z Podhala oraz chęć motywowania kobiet do samoakceptacji i wiary w siebie zachęciły markę DAFI do mianowania Daniela Qczaj’a nowym ambasadorem najsłynniejszych w Polsce butelek filtrujących.

Idea Qczaj’a jest zbieżna do misji marki DAFI, która powstała z myślą o krzewieniu wśród Polaków zdrowego trybu życia, a co za tym idzie zachęca ich do codziennego picia wysokiej jakości, przefiltrowanej wody. Podobnie jak Qczaj marka DAFI nie narzuca odgórnie przyjętych standardów, pomaga jedynie kształtować zdrowe nawyki i zachęca do dbania o siebie i swoje zdrowie – „pij wodę, bo to jest zdrowe i poczujesz się lepiej!” – mówił trener w trakcie sesji promocyjnej dla marki DAFI.

Już dziś sięgnij po butelkę filtrującą DAFI i… „Ukochoj sie!”

1/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *