Damskie portfele z grawerem na każdą okazję

starsza pani trzyma portfel w ręku

Damski portfel to jeden z najbardziej osobistych przedmiotów każdej kobiety. Przekonaj się, że dzięki grawerowi może stać się jeszcze ważniejszy dla każdej właścicielki. Dowiedz się, jakie napisy i wzory mogą zostać wygrawerowane na damskich portfelach i dlaczego damskie portfele z grawerem zawsze są znakomitym pomysłem na prezent.

Portfel z grawerem damski – personalizacja najpotrzebniejszego przedmiotu

Z pewnością nosisz swój portfel zawsze przy sobie. Znasz go jak własną kieszeń, każda przegroda służy Ci do przechowywania istotnych dokumentów, kart czy oczywiście banknotów lub bilonu. Damskie portfele z grawerem to możliwość jego spersonalizowania, dzięki czemu jeszcze bardziej podkreślisz to, jak bardzo osobisty jest to przedmiot.

Laserowy grawer pozwala wykonać na skórzanych portfelach damskich napisy, na których mogą znaleźć się m.in. imię i nazwisko, pseudonim, data czy inne podpisy, ważne dla Ciebie lub osoby, którą chcesz obdarować. Damska bilonówka z grawerem może zawierać też logo lub inne grafiki z własnym projektem. Ograniczeniem jest w zasadzie tylko wyobraźnia. Grawerowanie na portfelach sprawia, że jeden z najbardziej osobistych przedmiotów może stać się jeszcze bliższy i ważniejszy, ponieważ nabierze wartości emocjonalnej.

Jakie portfele skórzane damskie nadają się do grawerowania?

Skóra to materiał, który doskonale nadaje się do grawerowania, a portfel jest przedmiotem, który daje naprawdę wiele możliwości. Dlaczego? Ponieważ do tego, aby wykonać grawer, niezbędny jest fragment płaskiej i gładkiej skóry – właśnie taki, jaki można znaleźć na frontowej lub tylnej części portfela. Damska bilonówka z grawerem to przedmiot niezwykle trwały, ponieważ laserowy grawer bardzo dobrze opiera się upływowi czasu. Warunek? Przed wykonaniem graweru skóra nie może być pokryta lakierem – oznacza to, że do grawerowania nadaje się zdecydowana większość damskich portfeli dostępnych na rynku.

Skórzany portfel damski z grawerem – prezent na każdą okazję

Portfel to jeden z nieśmiertelnych pomysłów na prezent. Możesz podarować ten przedmiot każdemu i przy każdej okazji. Wychodząc z domu, każdy z nas zawsze nosi przy sobie portfel, w który przechowuje pieniądze, dokumenty, bilety na komunikacją zbiorową, karty płatnicze czy karty lojalnościowe do różnych sklepów czy klubów.

Dlatego portfele, nawet najwyższej jakości, prędzej czy później ulegają eksploatacji. W związku z tym portfel damski skórzany zawsze okaże się trafionym prezentem, nawet jeśli będzie musiał odczekać kilka miesięcy, aż jego poprzednik zakończy już swój żywot. Damskie portfele z grawerem to pomysł jeszcze lepszy.

Grawerowany portfel damski – przedmiot praktyczny i sentymentalny

Możesz dzięki nim nie tylko podarować bliskiej osobie jeden z najbardziej praktycznych i stylowych przedmiotów, ale też wyrazić to, jak wiele ona dla Ciebie znaczy. Grawer nie musi zawierać wyłącznie personalizacji, może być to także krótka dedykacja czy ważna data, które na co dzień i przy codziennych błahych sytuacjach będą przypominały o szczególnych wydarzeniach lub osobach.

Damski portfel z grawer – dla kogo na prezent?

Grawerując na damskim portfelu imię i nazwisko, możesz podarować go każdej kobiecie, która jest dla Ciebie ważna – żonie, narzeczonej, ale także przyjaciółce lub mamie. Możesz zdecydować się też na wygrawerowanie logo, dzięki czemu taki podarunek okaże się świetnym prezentem dla szefowej lub znajomej, która właśnie zaczyna wystartowała ze swoim biznesem lub innym projektem.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *