„Czereśnie zawsze muszą być dwie” Magdalena Witkiewicz

Czereśnie zawsze muszą być dwie

-10 maja 2017 ukaże się najnowsza i najbardziej wyczekiwana powieść bestsellerowej polskiej autorki Magdaleny Witkiewicz „Czereśnie zawsze muszą być dwie”. Pisarka zabierze czytelników w świat pełen emocji i wzruszeń. Opowie o piękniej przyjaźni, trudnych wyborach, kobiecej sile i o tym, że
z pozoru niepozorne decyzje mogą mieć istotny wpływ na nasze życie.

Bohaterka powieści Zosia Krasnopolska otrzymuje w spadku starą, zrujnowaną willę w Rudzie Pabianickiej. Targana emocjami postanawia w niej zamieszkać. Nie wie jeszcze, jaki wpływ będzie miała na jej życie ta decyzja. Kogo spotka? Kim stanie się dla niej Szymon? Jakie tajemnice odkryje i dlaczego przeszłość wybrzmiewa w teraźniejszości? O tym w najnowszej powieści Magdaleny Witkiewicz „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.

Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. Opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych. A czasami tylko dla dorosłych.

Jej najnowsza książka „Czereśnie zawsze muszą być dwie” jest premierową powieścią Międzynarodowego Festiwalu Apostrof. Podczas tego wydarzenia autorka spotka się z czytelnikami w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Warszawie i Poznaniu.


Autor: Magdalena Witkiewicz
Wydawnictwo: Filia
Data premiery: 10 maja 2017

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *