CZAS NA BASEN

Pływanie uważane jest za jedną z najskuteczniejszych i najprzyjemniejszych form uprawiania sportu oraz dbania o sylwetkę. Wybierając się jednak następnym razem na basen pamiętaj, że zwykły strój kąpielowy i czepek już nie wystarczą. Fani tego sportu coraz chętniej sięgają po gadżety i akcesoria umilające czas spędzany na pływalni lub te wymagające od nas większego wysiłku.

ZEGAREK

Czy pływanie daje Ci tyle przyjemności, że często tracisz poczucie czasu? Marka Swatch proponuje bogatą ofertę zegarków wodoodpornych, dzięki czemu zawsze i wszędzie będziesz o czasie.

STRÓJ KĄPIELOWY

Strój kąpielowy adizero XVI marki Adidas został zaprojektowany w celu optymalizacji energii pływaka i nadawaniu większej prędkości podczas pływania. Zastosowany w produkcji materiał i technologie X-TRA neutralizują turbulencje i pozwalają wykorzystać maksimum możliwości.

SŁUCHAWKI

Walkman® WS413/WS414 marki Sony to zintegrowana, elegancko wyglądająca konstrukcja, zapewniająca wysoką jakość dźwięku. Urządzenie jest odporne na wodę, również słoną, co pozwala na uprawianie sportów w różnorodnych warunkach. Dzięki funkcji „Dźwięki otoczenia” możesz słyszeć, co się dzieje dookoła, bez ściszania i zdejmowania słuchawek.

PŁETWA

Monopłetwa od Finis to ciekawa alternatywa dla klasycznych płetw. Osobom, które szukają zabawy, daje wiele radości, ponieważ nagradza szybkim napędem. Poprawia zdolność pływania. Nadaje się również do wzmocnienia mięśni pleców, brzucha oraz nóg.

WIOSEŁKA

Nowe techniczne wiosełka Agility Paddles firmy Finis przeznaczone są do maksymalizacji efektywności cyklu pływackiego. Pomagają także w prawidłowym ułożeniu dłoni podczas treningu.

RURKA

Czołowe umiejscowienie rurki marki Finis umożliwia pełną swobodę ruchów. Została ona zaprojektowana z myślą o kraulistach (sprinterach), triathlonistach oraz pływakach długodystansowych. Rurka czołowa pozwala skupić się na technice w kraulu bez odwracania głowy.

ŻEL

Balsam do ciała marki Triswim to unikalna formuła, która zregeneruje wysuszoną skórę po kąpieli w basenie, jednocześnie neutralizując chlor i jego przykry zapach.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *