Ciesz się inną fryzurą każdego dnia dzięki suszarce AirStyle od Dreame

dreame airstyle 1 wp

Chcesz cieszyć się perfekcyjną, a zarazem inną fryzurą każdego dnia? Jednego możesz zachwycać delikatnymi falami, a innego mocnym skrętem loków. W kolejnym postawisz na zupełnie gładkie włosy, a na koniec tygodnia zadbasz o naturalną fryzurę z lekkim uniesieniem u nasady, a wszystko za pomocą jednego urządzenia, a mianowicie – AirStyle od Dreame. Poznaj jego wszystkie funkcje!

Dreame AirStyle, czyli 5 funkcji w jednym urządzeniu 

Nie musisz już korzystać osobno z lokówki, prostownicy, okrągłej szczotki i suszarki. Wszystkie funkcje tych urządzeń mogą zamknąć się w jednym, a mianowicie Dreame AirStyle. To multifunkcyjne urządzenie pozwoli Ci wykonać perfekcyjne loki lub fale, uzyskać idealnie proste kosmyki, a także naturalną fryzurę bez efektu odstających małych włosków typu baby hair, a także bardzo szybko wysuszyć włosy. Jeśli Twoje włosy są płaskie za pomocą jednej z nasadek, a dokładnie okrągłej szczotki, uniesiesz je i dodasz im objętości. Do dyspozycji masz jeszcze nasadkę wygładzającą, szczotkę wygładzającą, sprawdzającą się do długich włosów i zapobiegającą ich plątaniu, a ponadto wałek owijający automatycznie do tworzenia delikatnych fal lub wyraźnego skrętu loków. Włosy wysuszysz niezwykle szybko przy użyciu dyszy umożliwiającej szybkie suszenie z prędkością przepływu powietrza 40 m/s, 50 m/s lub 60 m/s. Efektywne suszenie zapewnia wysoka prędkość silnika suszarki na poziomie 100 tys. RPM. Do dyspozycji masz trzy poziomy temperatury – low, medium i high, a dodatkowo funkcję Cool Shot, czyli zimnego nawiewu.        

Bezpieczeństwo użytkowania i cicha praca – poznaj zalety Dreame AirStyle 

Poza licznymi funkcjami warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo użytkowania Dreame AirStyle. Otóż wyposażone jest w czujnik NTC, który mierzy temperaturę urządzenia nawet 200 razy na sekundę, zapobiegając jego przegrzewaniu się, a także niszczeniu struktury włosów. Nasadki czy też dysze można łatwo zdjąć przy użyciu jednego przycisku, a dodatkowo ich końcówki się nie nagrzewają. Zatem przy wymianie czy zdejmowaniu wystarczy chwycić za tę część. Istotne znaczenie ma również cicha praca Dreame AirStyle. Urządzenie emituje hałas na poziomie 76 dB, zatem nie ma obaw, że głośna praca urządzenia będzie przeszkadzać domownikom. Na uwagę zasługuje jeszcze ergonomia i niewielka waga. Otóż urządzenie łatwo trzyma się w dłoni, dzięki wygodnej podłużnej rączce. Jego waga bez kabla zasilającego wynosi zaledwie 298 g. W dolnej części uchwytu znajduje się filtr, który można łatwo odkręcić i przeczyścić przy użyciu szczotki z miękkim włosiem. Jeżeli chcesz zamówić to innowacyjne urządzenie, to dostępne jest na stronie: https://bit.ly/suszarkaairstyle1.    

A gdy wybierasz się w podróż, zamiast Airstyle, zabierz ze sobą Glory Pocket od Dreame  

Dreame AirStyle to doskonałe urządzenie, jeśli jednak wybierasz się w podróż, możesz postawić na kompaktową suszarkę Glory Pocket od Dreame. Podobnie jak AirStyle ma bardzo dobre parametry techniczne. Prędkość silnika wynosi 110 tys. RPM, a prędkość przepływu powietrza 70 m/s. Składana konstrukcja ułatwia zmieszczenie urządzenia w plecaku czy torbie. Nie musisz obawiać się o uszkodzenie włosów, gdyż ta suszarka została wyposażona w funkcję jonizacji, a także czujnik NTC, który mierzy temperaturę nawet 300 razy na sekundę. 300 milionów jonów ujemnych na cm3 zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu się włosów. W zestawie z suszarką dostępne są dwie dysze, a mianowicie wygładzająca oraz do stylizacji loków i fal. Kompaktową suszarkę wraz z akcesoriami możesz zakupić na stronie:  https://bit.ly/suszarkapocket3.   

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *