Chiodo Pro – profesjonalna marka na rynku lakierów hybrydowych

Chiodo Cosmetic Brand nie po raz pierwszy wprowadza na polski rynek prestiżowe produkty wysokiej jakości. Tym razem są to amerykańskie lakiery hybrydowe, które coraz częściej wypierają z damskich kosmetyczek tradycyjny akryl oraz żele.

– Nie mam żadnych wątpliwości, że wiosna należeć będzie do lakiero-żeli w intensywnych kolorach, a paleta barw Chiodo przedstawia się naprawdę imponująco – mówi Adriana Bodziach kierownik hurtowni kosmetyczno-fryzjerskiej Silhouette DCD w Gdańsku, dystrybutor marki – Pomimo, że nazwa Chiodo kojarzy się przede wszystkim z kosmetykami dla modelek i profesjonalistek, coraz więcej klientek umiejętnie nakłada je samodzielnie w domu. Zainteresowanie pań, a co za tym idzie także detaliczna dostępność tych produktów rośnie z miesiąca na miesiąc.

Adriana Bodziach podkreśla też, że Misją firmy Chiodo jest podniesienie jakości kosmetyków na polskim rynku oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Produkty tej firmy charakteryzuje wysoka jakość, pełniają też najwyższe międzynarodowym standardy produkcji.

TM

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *