Charytatywne Koryto z Różalem w Mystery Restaurant

Zdradzimy Wam tajemnicę, ludzie o twardym wyglądzie mają bardzo wrażliwe serca. Taki właśnie jest Marcin Różal Różalski Różalski, z którym Mystery Restaurant postanowiło zorganizować wyjątkowe wydarzenie charytatywne na rzecz Fundacja AST wspierającej niechciane zwierzęta.

W sobotę 22.02.2020 od godz. 18:00, do bliżej nieznanej pory nocnej, w naszej restauracji będziecie mogli osobiście poznać Różala. Porozmawia z Wami i opowie o działaniach jego fundacji, przybije niejednego piątaka i zapozuje do zdjęć. Przy okazji zasiądzie z Wami do wspólnego stołu. To będzie niepowtarzalna okazja do poznania sekretów człowieka, który choć wzbudza na ulicy strach, to nigdy nie zapomina o losie najsłabszych.

W tym dniu szczególnie wspieramy działania Różala. Nasza restauracja przygotuje dla Was przepyszne dania, z których cały utarg przekażemy na rzecz Fundacja AST.

Liczymy na przepełnioną restaurację i duże zamówienia. Chcemy przekazać jak najwięcej dobra tym, którzy bez nas nie poradzą sobie na tym świecie. Każdy z nas ma w sobie moc pomagania.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *