bra’n’beauty – więcej niż biustonosze

bra'n'beauty – więcej niż biustonosze

Odpowiedni dobór biustonosza pozwala zarówno uwypuklić atuty kobiecej sylwetki, jak i uniknąć dyskomfortu. Wbrew pozorom, wybór tej ważnej części bielizny jest bardzo istotny i nie powinien być kwestią przypadku.

Właściwie dobrany biustonosz pozwala uniknąć problemów zdrowotnych i gwarantuje swobodę ruchów. Na przykład, nadmiernie naprężone ramiączka mogą wywoływać bóle pleców i kręgosłupa. Równie ważny jest komfort psychiczny kobiety, który wiąże się z wygodą użytkowania i podkreśleniem naturalnych walorów.

Panie, które pragną skorzystać z fachowej pomocy w doborze biustonosza i zakupić bieliznę doskonałej jakości, mogą skorzystać z oferty firmy bra’n’beauty. Jej hasło przewodnie to „więcej niż biustonosze”. Bo nie jest sztuką zakupić przypadkowy biustonosz. Chodzi o to, by taki zakup oznaczał wyeksponowanie atutów kobiety, z uwzględnieniem jej wygody i zdrowia.

W sklepie stacjonarnym przy ul. Żwirki i Wigury 4/19 na gdańskiej Zaspie każda z klientek znajdzie swój idealny biustonosz, spośród wielu dostępnych modeli i wzorów polskich, niemieckich i angielskich producentów. Wykwalifikowany zespół pomoże go prawidłowo dobrać i dopasować. Wśród usług bra’n’beauty są także warsztaty dla grup oraz indywidualne spotkania brafittingowe.

Specjaliści bra’n’beauty zapraszają również kobiety karmiące piersią. Istnieje możliwość przerobienia każdego zakupionego na miejscu biustonosza do potrzeb karmienia dziecka.

bra’n’beauty
ul. Żwirki i Wigury 4/19, 80–463 Gdańsk-Zaspa
+48 604 484 760
salon@braandbeauty.pl

Godziny otwarcia:
pon.–pt.: 10.00–18.00
Sob.: 10.00–15.00

www.braandbeauty.pl
https://www.facebook.com/braandbeauty

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *