KOBIECA I SUBTELNA – BIELIZNA IDEALNA

Co sprawia, że czujemy się wyjątkowe i pewne siebie? Zmysłowa, koronkowa bielizna. Miękkie staniki pozbawione fiszbin i body uszyte z delikatnych materiałów muszą na dobre zagościć w naszych szafach! A jest w czym wybierać…

 

fot. Mat. Promocyjne God Save Queens

GOD SAVE QUEENS

Najnowsza kolekcja marki stanowi połączenie koronek, skórzanych aplikacji, mikrofibry i gum. Całość została ujęta w kobiecą, ale dość prowokującą całość. Pozornie sportowe modele niosą ze sobą mnóstwo seksapilu, dzięki zmysłowym, głębokim wycięciom, perfekcyjnemu dopasowaniu i licznym przezroczystościom.

RILKE
Kolekcja „La Fable” od Rilke nabiera w tym sezonie zmysłowych, jesiennych kolorów: szmaragdowej zieleni oraz czerwieni wina, uzupełnionych o ponadczasowe odcienie kremowej bieli i klasycznej czerni. Jesień i zima to według Rilke czas niezwykle zmysłowy: głębokim dekoltom w kształcie litery „V” towarzyszą liczne rozcięcia i seksowne, elastyczne paski.

Le Féminin
Bielizna stworzona z myślą o nowoczesnych kobietach, które pragną zmysłowej, pięknej, eleganckiej, a przy tym wygodnej bielizny, która będzie towarzyszyć im w życiu codziennym. Le Féminin szyje staniki na miarę, dostosowując je do potrzeb każdej klientki, a do tego wszystko jest ręcznie dopracowywane.

Charlotte Rouge
Markę charakteryzuje niepowtarzalny, kontrastowy styl uwielbiany przez rock&roll’owe kobiety – łączy elegancję i prostotę z pazurem oraz rockową nutą. Brak zapięć, fiszbinów i metek to znak rozpoznawczy projektów, które znalazły uznanie wśród wielu kobiet.

Senveniu
Dzięki nietypowym łączeniom i detalom, marka Senveniu pobudza zmysły i daje kobietom poczucie wyjątkowości. Limitowane edycje i małe serie nie pozwalają przedrzeć się nudzie.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *