bra’n’beauty – warto oddać się w ręce specjalistów

magazynkobiet.pl - 20171120 113448 1050x591 - bra’n’beauty – warto oddać się w ręce specjalistów

Nie na wszystkim trzeba się znać. Ta oczywista prawda niekiedy nam umyka, tymczasem nawet w codziennych wyborach, takich jak kupno biustonosza, warto zaufać specjalistom. Zadbają oni zarówno o naszą piękną sylwetkę, zdrowie, jak i poczucie satysfakcji.
magazynkobiet.pl - IMG 1247 768x1024 - bra’n’beauty – warto oddać się w ręce specjalistów

Rozmiar, krój, materiał, wygoda, przeznaczenie – to wszystko będzie miało znaczenie przy wyborze biustonosza. Co jest rzeczywiście ważne? Czy warto postawić na rozwiązania sprawdzone od dziesięcioleci, a może pójść za najnowszym krzykiem mody? Takie pytania stawia sobie niejedna z nas. I nie ma w tym nic dziwnego, skoro na rynku są dostępne dosłownie setki biustonoszy – począwszy od popularnych modeli dostępnych na bazarach, a skończywszy na ekskluzywnych butikach z bielizną. Słowem: mamy prawo czuć się zagubione. I jest to dobry pretekst, by skorzystać z porad specjalistów. Znajdziemy ich w sklepie bra’n’beauty na gdańskiej Zaspie.

Hasło przewodnie firmy bra’n’beauty brzmi: „więcej niż biustonosze”. Ma ono wiele znaczeń. Warto bowiem pamiętać, że ten na pozór drobny element naszej garderoby może wywierać całkiem duży wpływ na samopoczucie. Oczywiście już sama pewność, że dobraliśmy odpowiedni model, zapewnia satysfakcję. Niemniej istotna jest również wygoda użytkowania biustonosza, swoboda ruchów, a wreszcie – względy prozdrowotne.
magazynkobiet.pl - 20171120 113016 577x1024 - bra’n’beauty – warto oddać się w ręce specjalistów
Sklep stacjonarny bra’n’beauty mieści się w Gdańsku przy ulicy Żwirki i Wigury 4/19. Oferuje bogaty asortyment producentów polskich, niemieckich i angielskich. Warto również wspomnieć, że firma organizuje warsztaty grupowe i indywidualne spotkania brafittingowe. Z oferty mogą też skorzystać kobiety karmiące piersią – można tu kupić odpowiedni biustonosz do tego celu, jak i zlecić przerobienie biustonosza.

bra’n’beauty
ul. Żwirki i Wigury 4/19, 80–463 Gdańsk-Zaspa
+48 604 484 760
salon@braandbeauty.pl
Godziny otwarcia:
pon.–pt.: 10.00–18.00
sob.: 10.00–14.00
www.braandbeauty.pl
https://www.facebook.com/braandbeauty

bra’n’beauty – warto oddać się w ręce specjalistów
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *