BOSKA BEZ WŁOSKA – Andrea Hutton. KOMPLEKSOWA POMOC W WALCE Z RAKIEM PIERSI

Październik to wyjątkowy miesiąc. Kojarzy się z ostatnimi promieniami słońca przezierającymi przez gałęzie złotych drzew. Jednak nowoczesna i świadoma kobieta pamięta, również o tym, że październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi. Z tej okazji na rynku wydawniczym ukaże się niezwykła i głęboko poruszająca powieść misyjna, której celem jest pomoc w walce z rakiem piersi. Boska bez włoska to szczery i ciepły poradnik okraszony subtelnym humorem i mnóstwem inspiracji, w którym Andrea Hutton dokładnie wyjaśnia, czego należy się spodziewać w trakcie leczenia i po nim, a także pokazuje, jak sobie radzić ze specyficzną emocjonalną karuzelą, na którą mimowolnie wsiadają chore kobiety.

PORADY OD KOBIETY, KTÓRA WYGRAŁA Z RAKIEM PIERSI!

Gdy u Andrei zdiagnozowano raka piersi, chciała dowiedzieć się dosłownie wszystkiego o tej chorobie. Pożerała wszystkie możliwe książki i artykuły na ten temat. Internet stał się jej drugim domem – to tam szukała porad i wskazówek, dzięki którym chciała odnaleźć wewnętrzny spokój. Nic jednak nie przygotowało jej na to, czego dopiero miała doświadczyć na skutek przejścia operacji, chemio- oraz radioterapii.

Nie wiedziała, jak radzić sobie z dojmującym bólem i złym samopoczuciem. Nie sądziła, jak ogromne zmęczenie będzie odczuwała – nie miała też pojęcia, jak należy je redukować. Nikt jej nie powiedział, w którym momencie powinna się spodziewać początku wypadania włosów. Andrea potrzebowała wtedy konkretnego, kompleksowego poradnika: takiego, który nie tylko w szczery i empatyczny sposób pokazałby, czego należy oczekiwać w tym trudnym czasie, ale przede wszystkim który pokazałby nadzieję na lepsze jutro.

TO KSIĄŻKA, DZIĘKI KTÓREJ W KOŃCU PRZESTANIESZ SIĘ BAĆ…

PAMIĘTAJ, ŻE NIE JESTEŚ SAMA – ANDREA HUTTON POMOŻE CI PRZETRWAĆ TEN TRUDNY CZAS

Andrea Hutton – autorka książek, profesjonalna mówczyni, ekspertka od wellnessu. Wygrała z rakiem. Jej teksty, dotykające tematu raka piersi oraz wellness u kobiet, ukazują się m.in. w „The Washington Post”, „Women’s Health” oraz w „Psychology Today”. Pomaga chorym na raka piersi kobietom zrozumieć, jak radzić sobie z tą straszną chorobą, aby rozwinąć w nich poczucie kontroli nad życiem i własnym zdrowiem.

Boska_okładka_300

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *