Bogdan Goworowski Osobowością Roku 2017

magazynkobiet.pl - GD180219PS 413 1050x694 - Bogdan Goworowski Osobowością Roku 2017
19.02.2018 GDANSK RATUSZ STAROMIEJSKI W GDANSKU . FINAL PLEBISCYTU DZIENNIKA BALTYCKIEGO - OSOBOWOSC ROKU 2017 -Na zdjęciu Daniel Dadacz - Członek Zarządu

Bogdan Goworowski, gdyński przedsiębiorca, właściciel dealerstw marek Mercedes-Benz, smart i Mazda, został wyróżniony tytułem Osobowości Roku 2017 w kategorii Biznes, w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego. Goworowski zdobył pierwsze miejsce w powiecie gdyńskim oraz drugie w województwie pomorskim. Od lat dziennikarze i czytelnicy “Dziennika Bałtyckiego” nominują do tego prestiżowego tytułu osoby, które wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Nominacja dotyczyła konsekwentnego rozwijania firmy, w której zatrudnionych jest już prawie 200 osób w Gdyni, Gdańsku i Bolesławicach k / Słupska.

– Przez ten plebiscyt bezpośrednio realizujemy najważniejszą misję naszej gazety jako największego dziennika regionalnego na Pomorzu – mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego”. – Na naszych łamach i na stronach serwisów internetowych prezentujemy i doceniamy osoby zaangażowane w życie lokalnych społeczności. Promujemy szlachetne postawy, ofiarność i zaangażowanie, lokalny patriotyzm, a także przedsiębiorczość”.

Kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominowali dziennikarze Dziennika Bałtyckiego oraz czytelnicy. Wszystkie nominacje podlegały akceptacji kapituły pod przewodnictwem redaktora naczelnego. Później głos oddany został mieszkańcom Pomorza – i to oni w głosowaniu wybrali laureatów.

„Serdecznie dziękuję za to prestiżowe wyróżnienie, to dla mnie zaszczyt, ale też wielka odpowiedzialność – powiedział Bogdan Goworowski. Żaden sukces w mojej karierze nie byłby możliwy bez wsparcia mojej rodziny i pracowników, którzy każdego dnia pomagają mi go rozwijać. Nagrodę otrzymuję ja, ale traktuję to jako wyróżnienie dla pracy całego zespołu ludzi, którzy za mną stoją. Dziękuję także tym, którzy zdecydowali się na mnie zagłosować. Zapewniam, że będę kontynuował działania mające na celu dostarczenie jak najwyższego poziomu świadczonych usług”.

Bogdan Goworowski Osobowością Roku 2017
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *