Bluzy damskie z nadrukiem – jak nosić i z czym łączyć?

Bluzy damskie z nadrukiem są jednym z najbardziej uniwersalnych elementów damskiej garderoby. Nie są już strojem kojarzonym jedynie z wyjściem na siłownię albo bieganie po parku. Są one noszone na co dzień, w połączeniu z innymi elementami garderoby, takimi jak jeansy, szorty, a nawet eleganckie spódnice.

Krótkie bluzy damskie z nadrukiem – luźny look

Powrót mody z lat 80. i 90. to krótkie bluzy z nadrukiem odsłaniające brzuch, były one jednym z trendów tamtych lat. Można je łączyć z dopasowanym dołem albo luźnymi spodniami. Noszenie krótko odciętych bluz damskich z nadrukiem podkreśla talię, ale nie są one zarezerwowane tylko dla bardzo szczupłych osób, coraz więcej pań o różnym typie sylwetki chętnie je nosi. Modele odsłaniające brzuch są bardzo dobrym rozwiązaniem latem i wiosną. Nie zawsze muszą eksponować ciało, tego typu bluzy damskie z nadrukiem dobrze łączą się ze spodniami i spódnicami z podwyższonym stanem. Bardzo dobrze wpisują się w streetwearowy image, w którym stosowane są różne eklektyczne i nieformalne połączenia części garderoby. Są dobrym rozwiązaniem nie tylko na piesze czy rowerowe wycieczki, ale także na spotkanie ze znajomymi lub w gronie najbliższych. Wystarczy dopasować fason i grubość materiału bluz damskich z nadrukiem nie tylko do stylizacji, ale również do warunków atmosferycznych.

Bluzy damskie z nadrukiem – indywidualny przekaz

Kobiety potrzebują wygodnej odzieży, która jest na tyle uniwersalna, aby sprostać codziennym obowiązkom. Odzież sportowa jako ubrania noszone na co dzień jest obecnie chętniej noszona niż kiedykolwiek, a bluzy damskie z nadrukiem są nieodłącznym elementem tego trendu. Popularne bluzy oversize są często stosowane w wielu różnych stylizacjach, zapewniają komfort, wygodę i mogą zastępować ciepły sweter, a nawet kurtkę w chłodniejsze wieczory. Pomysłem na modne nadruki są często popularne w przestrzeni publicznej cytaty. Wykorzystywane są całe grafiki wraz z ilustracją albo treść cytatu pochodzącego z literatury pięknej, czy też czyjeś aktualnej wypowiedzi. Często stosowane ostatnio nadruki mogą być w formie 3D, przedstawiane są w ten sposób wizerunki zwierząt lub motywów z mangi i anime. Dla miłośników kultury japońskiej dobrym rozwiązaniem będą bluzy damskie z nadrukiem minimalistycznych, uniwersalnych haseł. Najmodniejsze modele niezależnie czy oversize, czy też odsłaniające brzuch, występują w różnorodnych pastelowych kolorach. Bluzy damskie z nadrukiem są najprostszym sposobem, aby wprowadzić modny kolor do swojej garderoby.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *