Bielizna na każdą okazję

Przemysł bieliźniany rozwija się coraz bardziej – na polskim rynku można dostrzec niezwykłą różnorodność asortymentu przynależącego do tej kategorii. Kroje majtek i biustonoszy przystosowane do różnorodnych sylwetek damskich pozwalają dobrać bieliznę tak, by podkreślała indywidualne atuty sylwetki i maskowała ewentualne niedoskonałości. Są jednak takie elementy bielizny, które raczej nieprędko wyjdą z mody i znajdują zastosowanie w przypadku niemal każdej sylwetki. Co do nich należy?

Uniwersalne rozwiązanie

Przede wszystkim – biustonosz push-up. Czasem mylnie jest kojarzony z bielizną kupowaną jedynie przez osoby o drobnych piersiach. W rzeczywistości niezależnie od typu sylwetki pozwala uzyskać efekt większej jędrności kształtów i podkreślić kobiecość. Oczywiście, dzięki niemu można także optycznie powiększyć biust, jednak nie jest to podstawowa zaleta tego biustonosza – pozwala osiągnąć bardziej estetyczny wygląd piersi. Poza oczywistymi zaletami, jakimi są pozytywne zmiany w wyglądzie, biustonosz push-up jest niezwykle wygodny. Doskonale sprawdza się na co dzień, niezależnie od sytuacji.

Z czym nosić?

Do biustonosza typu push-up pasują praktycznie każdego rodzaju majtki – zarówno te bardziej wycięte, jak i zabudowane. Osoby drobne najlepiej będą wyglądać, gdy do takiego biustonosza założą damskie bokserki. Kobiety o pełnych kształtach natomiast powinny zdecydować się na bardziej wycięte majtki – najlepiej figi lub stringi. Między innymi właśnie w tym przejawia się uniwersalizm tej bielizny – łatwo dopasować do niej inne elementy ubioru. Warto też zaznaczyć, że biustonosz push-up będzie doskonale wyglądał pod eleganckimi, przylegającymi do ciała sukienkami, ale równie dobrze zaprezentuje się pod luźną, noszoną na co dzień koszulką. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na kształt dekoltu – dzięki biustonoszowi typu push-up biust będzie spektakularnie wyglądał w ubraniach z wyciętym, okrągłym dekoltem lub dekoltem w serek.

Dowolność wyglądu

Kolejna zaleta biustonoszy push-up – różnorodność. Mogą być wyprodukowane z różnych materiałów, mieć fantazyjne desenie lub być utrzymane w jednolitych barwach. Są także wersje mniej i bardziej wycięte. Jak wygląda kwestia materiałów, z których produkuje się te biustonosze? Podczas zakupu trzeba przede wszystkim zastanowić się, do jakich ubrań będzie noszony stanik, a następnie zwrócić uwagę na ilość zdobień i koronki. Kobiety, które na co dzień noszą jasne, obcisłe koszulki zdecydowanie powinny zrezygnować z biustonoszy obszytych dużą ilością koronki – będzie się to rzucało w oczy. Podobnie w tym przypadku przedstawia się kwestia kolorystyki – najlepiej postawić na białe lub beżowe biustonosze, gdy zakłada się jasne, obcisłe ubrania. W innym przypadku całokształt może sprawiać zbyt wulgarne, krzykliwe wrażenie. Inaczej jest w przypadku kobiet, które preferują luźne, ciemne ubrania. Mogą śmiało eksperymentować z ilością koronki oraz niezwykłymi, wielobarwnymi wzorami na biustonoszu – nie będzie to widoczne pod luźnym, ciemnym ubraniem.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *