Bezpłatny trening dla kobiet rozwijających własne firmy

fot. Trestle Group Foundation

7 listopada 2015 r. w Gdańsku organizacja Trestle Group Foundation w ramach programu Connect & Accelerate przeprowadzi bezpłatne, całodniowe warsztaty przedsiębiorczości skierowane do kobiet, które mają własne firmy.

Jednym z elementów inicjatywy „20: 20” jest wzmocnienie pozycji i przyspieszenie (do 2020 r.) rozwoju 20 tys. przedsiębiorczych kobiet z gospodarek rozwijających się. Warsztaty Connect & Accelerate łączą w sobie kapitał ludzki, sieci kontaktów i zasoby, które pozwalają na zrównoważony rozwój i tworzenie społeczności przedsiębiorczych kobiet.

– Przedsiębiorcze kobiety są główną siłą napędową gospodarki światowej – mówi Dana Brice Smith, współzałożyciel Trestle Group Foundation. – Przy odpowiednim wsparciu mogą osiągnąć więcej, a nie tylko tworzyć potencjał gospodarczy i rozwój firmy. One napędzają postęp społeczny i zmiany.

Warsztaty skierowane są do kobiet, które: mają własne firmy działające od 1 roku do 3 lat, mają pomysł na rozwój swojego biznesu i jego skalowalność, pragną rozwijać się i osiągnąć sukces, są zaangażowane w swoją pracę i chcą współpracować z innymi uczestniczkami w trakcie warsztatów, są gotowe polecić warsztaty przyszłym potencjalnym uczestniczkom, znają język angielski w stopniu komunikatywnym.

Pytania dotyczące szkolenia należy kierować (w języku angielskim) na adres: tgf2020training@trestlegroupfoundation.org.

Partnerami akcji są: stowarzyszenie macherki.com, You’ll marketing & branding.

Trestle Group Foundation to innowacyjna organizacja non-profit, która poprzez wspieranie przedsiębiorstw kierowanych przez kobiety zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem zrównoważonego potencjału gospodarczego w obszarach rozwijającej się gospodarki. Fundacja została założona w 2005 r. w oparciu o nowy model non-profit i kieruje się przekonaniem, że przedsiębiorczość jest paliwem napędzającym potencjał gospodarczy, rozwój i postęp społeczny.

Czas i miejsce wydarzenia:
7 listopada 2015 r. (sobota), godz. 9:00–17:30
Business Link Trójmiasto Olivia Business Centre
al. Grunwaldzka 472 80-309 Gdańsk

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *