Bezpieczne latanie – wyjątkowy prezent na walentynki i nie tylko!

Jak latać w tunelu aerodynamicznym? - Dowiedz się jak robić to najlepiej!

Tunel aerodynamiczny na prezent?

Dzień świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami. Jest to czas, w którym w szczególny sposób świętowane są związki dwóch osób, zakochanych w sobie. Romantycznych pomysłów na ten dzień nie brakuje – wystarczy nieco oddać się wyobraźni i wymyślić jakiś unikalny sposób spędzenia Święta Zakochanych. Najlepsze pomysły są najczęściej rezultatem zewnętrznej inspiracji. Właśnie taką propozycję na niezapomniane spędzenie 14 lutego z ukochaną osobą proponuje firma MAXFLY. Oferuje ona loty w tunelu aerodynamicznym – sama nazwa wskazuje na to, jak ciekawe i niezwykłe jest to przeżycie. 

Unoszenie się, przecząc prawom grawitacji choć na krótki okres czasu, działa na wyobraźnię człowieka. Od razu czujemy pewien strach, który wkrótce łączy się z podekscytowaniem i w końcu z chęcią latania jak w niejednym śnie. Już wcześniej należy powiedzieć, że lot w tunelu aerodynamicznym może nie tylko być prezentem, który podaruje sobie młoda para zakochanych, ale także starszych osób połączonych już węzłem małżeńskim – którzy możliwe, że już mają za sobą kilka jubileuszów. To przeżycie jest dostępne dla każdego, kto chciałby spędzić czas w locie – niezależnie od wieku. Kadra pracowników firmy MAXFLY pomoże w przełamaniu lodów, pomoże zrelaksować się i zapewni bezpieczeństwo. Zależy nam przede wszystkim na tym, by każdy wyszedł z szerokim uśmiechem na twarzy i podziękowaniem za tak świetne spędzenie czasu i niezapomniane wrażenia. 

Miłość metaforycznie również jest pięknym lotem, choć pojawiają się pewne turbulencje, to warto żyć dla miłości – warto korzystać z życia i warto żyć dla innych. Dlatego najlepszym możliwym prezentem na Walentynki jest lot w tunelu aerodynamicznym. Dla romantycznych dusz może to być doświadczenie wspólnego tańca. 

Jak latać w tunelu aerodynamicznym? - Dowiedz się jak najszybciej nauczyć się tej sztuki!

Co warto wiedzieć o locie w tunelu MAXFLY? 

Jeśli zainteresowało Was krótkie wprowadzenie, dlaczego warto skorzystać z oferty MAXFLY, to drugi rozdział prezentuje ogólne informacje i najczęściej zadawane pytania, dotyczące lotu w tunelu aerodynamicznym. Co zatem trzeba wiedzieć przed dokonaniem rezerwacji? 

  1. Przede wszystkim ważne jest, aby prezent w formie lotu w tunelu aerodynamicznym był miłą niespodzianką, a nie taką, która ewentualnie nie spodoba się ukochanej osobie. Warto uprzednio zapoznać partnera z tym doświadczeniem i w luźnej atmosferze zaprosić bliską osobę na skorzystanie z tak fantastycznej oferty. Do takiego doświadczenia też często trzeba się psychicznie przygotować, dlatego bardzo romantyczne będzie danie trochę czasu partnerowi. Największą niespodzianką ma być bowiem samo uczucie unoszenia się i lotu. 
  2. Jak już zostało wspomniane nieco wcześniej, lot w tunelu jest skierowany dla osób niezależnie od wieku – choć dziecko musi ukończyć 4 lata. 
  3. Jednorazowy pobyt trwa około godziny, a w jego skład wchodzą: przygotowanie szkoleniowe, ubranie w specjalny kombinezon i kask, a następnie sam lot. 
  4. Lot w tunelu aerodynamicznym przypomina powolne opadanie z wysokości, jak to robią spadochroniarze. W trakcie lotu zawsze można liczyć na asekurację instruktora.
  5. Jeśli po przeczytaniu czterech wymienionych informacji już na pewno wiesz, że taki prezent będzie idealny na Walentynki, musisz wiedzieć, gdzie można dokonać rezerwacji i jakie są możliwe koszty (zależne od pakietu). A więc istnieją dwa miejsca w Polsce, w których znajdują się tunele aerodynamiczne firmy MAXFLY: w Gdańsku i Bydgoszczy. Nawet jeśli mieszkamy w innym miejscu naszego kraju, to wspólna wycieczka może być również pięknym przeżyciem romantycznym. 
  6. Dla pary zakochanych najlepszym pakietem jest Starter dla dwojga – w limitowanej ofercie promocyjnej dołączone są 4 loty w tunelu i dodatkowo film, który będzie świetnym wprowadzeniem już przed samym przybyciem czy do siedziby w Gdańsku, czy w Bydgoszczy. 

Podsumowanie

Walentynki jest to doskonały czas na przypomnienie sobie, dlaczego tak bardzo cenimy miłość i wspólne chwile z najbliższą osobą. Piękne doświadczenia tworzą niezapomniane wspomnienia, które będzie można wspominać do końca życia. Właśnie taki jest cel nasz, jako firmy MAXFLY, aby romantycznych historii i doświadczeń było jak najwięcej. 

logo firmy maxfly

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://tunel.aero/ 

5/5 - (2 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *