BARWNE STOPY

Każdy z nas ma je w swojej szafie, ale często nie przywiązujemy do nich większej wagi. Okazuje się jednak, że potrafią zmienić wszystko. O czym mowa? O skarpetkach!

Jak wiadomo – strój to nie wszystko, liczą się dodatki! Nie zastanawiaj się więc długo nad doborem bluzki do spodni. Dopasuj odpowiednie akcesoria, które wzbogacą strój i nadadzą mu charakteru. Wystarczy, że ubierzesz kolorowe skarpetki!

Na rynku pojawiają się marki, które wyjątkowo upodobały sobie tę część garderoby. Many Mornings charakteryzuje się produkcją skarpet z pozoru nie do pary i za to ich kochamy! Ich inspiracjami często są piękne krajobrazy, zwierzęta i jedzenie.

A skarpety w kubku? Czemu nie! Cup Of Sox potraktowali temat w nietypowy i wyzywający sposób. Swoje kolorowe cuda postanowili pakować w kubkach do kawy.

Tę modę podchwyciły też sieciówki, które coraz chętniej i odważniej wprowadzają do sprzedaży kolorowe akcesoria. Pamiętajcie – ten pozornie banalny i wydawałoby się najprostszy element naszej garderoby nie kosztuje dużo, ale zmienić może wszystko!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *