BARWNE STOPY

Każdy z nas ma je w swojej szafie, ale często nie przywiązujemy do nich większej wagi. Okazuje się jednak, że potrafią zmienić wszystko. O czym mowa? O skarpetkach!

Jak wiadomo – strój to nie wszystko, liczą się dodatki! Nie zastanawiaj się więc długo nad doborem bluzki do spodni. Dopasuj odpowiednie akcesoria, które wzbogacą strój i nadadzą mu charakteru. Wystarczy, że ubierzesz kolorowe skarpetki!

Na rynku pojawiają się marki, które wyjątkowo upodobały sobie tę część garderoby. Many Mornings charakteryzuje się produkcją skarpet z pozoru nie do pary i za to ich kochamy! Ich inspiracjami często są piękne krajobrazy, zwierzęta i jedzenie.

A skarpety w kubku? Czemu nie! Cup Of Sox potraktowali temat w nietypowy i wyzywający sposób. Swoje kolorowe cuda postanowili pakować w kubkach do kawy.

Tę modę podchwyciły też sieciówki, które coraz chętniej i odważniej wprowadzają do sprzedaży kolorowe akcesoria. Pamiętajcie – ten pozornie banalny i wydawałoby się najprostszy element naszej garderoby nie kosztuje dużo, ale zmienić może wszystko!

BARWNE STOPY
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *