Avocado Sushi – miejsce w dobrym guście

O gustach wprawdzie się nie dyskutuje, ponieważ nie są one wartościami uniwersalnymi. Niemniej coś sprawia, że określone zachowania stają się nam bliższe, a miejsca – bardziej przyjazne. Podobnie jest w przypadku takich miejsc, jak restauracje.

Co sprawia, że chcemy wracać w określone miejsca – dobrowolnie, bez żadnego przymusu? Najczęściej przyjazna atmosfera, dzięki której znajdujemy upragnione wytchnienie. Przykładem może być sopocka restauracja Avocado Sushi. Niezależnie od tego, czy zaplanujemy tutaj spotkanie biznesowe, czy też prywatny obiad z przyjaciółkami, zawsze możemy spodziewać się tego, co najlepsze. I to pod każdym względem.

Atmosferę miejsca budują przytulne wnętrza o stonowanej kolorystyce, gdzie łatwo o wyciszenie i relaks. Do dyspozycji gości pozostają również kameralny VIP-room czy taras z widokiem na najpopularniejszy deptak w Polsce – ul. Bohaterów Monte Cassino. Spędzając czas w Sopocie, zawsze łatwo można tutaj trafić i zatrzymać się na nieco dłużej.

Trudno nie wspomnieć o znakomitej kuchni, którą oferuje restauracja Avocado Sushi. Kuchnia fusion to gwarancja syntezy smaków i inspiracji z różnych stron świata. Tradycja wywodząca się z najlepszych szkół kulinarnych Azji i krajów basenu Morza Śródziemnego zapewnia wyjątkowe doznania dla wszystkich zmysłów. Koniecznie trzeba skosztować wyjątkowego sushi i sashimi. Restauracja specjalizuje się również w przygotowywaniu świeżych, dorodnych homarów z własnego homarium.

Poszczególne pozycje w menu Avodaco Sushi zostały skomponowane w taki sposób, by połączyć walory smakowe z prozdrowotnymi. Dla pań dbających o dietę źródłem wielu witamin i mikroelementów będą algi oraz świeże warzywa. Z kolei w owocach morza odnajdziemy cenne kwasy tłuszczowe omega, które regulują ciśnienie tętnicze oraz poprawiają pracę serca i mózgu. Starannie dobrane połączenia różnych smaków powinny się łączyć z właściwościami dietetycznymi. I na to właśnie możemy liczyć w Avocado Sushi.

Na kulinarnej mapie Trójmiasta dobrze mieć miejsce, do którego mamy zaufanie. Gdzie czujemy się komfortowo i zawsze możemy się spodziewać najwyższej jakości serwowanych potraw. Po prostu miejsce w dobrym guście. Jeśli nadal go poszukujecie, przekonajcie się, jak łatwo można je znaleźć. Odwiedźcie restaurację Avocado Sushi.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *