Avocado Sushi – kulinarna podróż w nieznane

Powszechnie wiadomo, że jedzenie w pośpiechu niekorzystnie wpływa na stan zdrowia. Zdecydowanie korzystniej jest delektować się potrawami, pozwalając sobie na moment relaksu i oderwania się od rzeczywistości. Każdej z nas należy przecież się chwila wytchnienia, którą możemy odnaleźć w dobrej restauracji.

Co to znaczy dobra restauracja? To miejsce, do którego przychodzimy nieprzypadkowo, bo wiemy, że czujemy się tutaj idealnie. Możemy liczyć na spełnienie naszych oczekiwań kulinarnych, mamy zaufanie do kucharzy i pewność, że otrzymamy wyłącznie świeże, starannie wyselekcjonowane produkty. Niezależnie od tego, czy planujemy spotkanie biznesowe, czy też chcemy pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, w dobrej restauracji zawsze czujemy się jak u siebie. I to właśnie można powiedzieć o Avocado Sushi – restauracji, która mieści się na Placu Zdrojowym w Sopocie.

Co warto wiedzieć o kuchni serwowanej w tym lokalu? Przede wszystkim jest tu realizowana misja gotowania z pasją. Kuchnia fusion gwarantuje najlepsze kompozycje dań pochodzących z różnych stron świata. Delektowanie się potrawami przypomina tutaj niezwykłą i fascynującą podróż kulinarną w nieznane. Dzięki tradycji, która wywodzi się z najlepszych szkół kucharskich, goście mogą kosztować dań bazujących na kuchni Japonii, Tajlandii czy krajów basenu Morza Śródziemnego. Oprócz niezwykłego sushi i sashimi, restauracja specjalizuje się też w przygotowywaniu świeżych, dorodnych homarów z własnego homarium.

Warto podkreślić, że panie dbające o dietę mogą mieć pewność, iż menu w restauracji Avocado Sushi zostało skomponowane z uwzględnieniem ich potrzeb. Wystarczy wspomnieć o ogromnej ilości warzyw, świeżych ziół i owoców morza, a przede wszystkim o glonach obecnych w sushi oraz choćby zupie miso. Jak wiadomo glony, nazywane także algami są produktem wyjątkowym. To bogate źródło witamin i minerałów, regulują ciśnienie tętnicze, ułatwiają odchudzanie, usuwają toksyny i, co ważne, mają minimalną ilość kalorii. Każdy dietetyk przyzna, że powinny być to komponenty codziennej diety oraz, że dieta Japonek jest jedną z najzdrowszych na świecie, a ich stan zdrowia i skóry mówią same za siebie. Wysoka jakość przygotowywanych potraw, wśród których nie ma dań przypadkowych, współgra więc tutaj z ich wartościami odżywczymi i prozdrowotnymi.

Sopocka restauracja Avocado Sushi jest miejscem, w którym można na chwilę zwolnić, a nawet się zatrzymać, by poczuć jakość i pełnię smaku, angażując wszystkie zmysły. Do dyspozycji gości pozostają przestronny taras z widokiem na popularny sopocki deptak czy kameralny VIP-room. Przytulne wnętrze o stonowanej kolorystyce, a przy tym kameralna atmosfera zdecydowanie zachęcają, by spędzić tutaj czas. Wystarczy tylko otworzyć się na nowe doznania!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *