Akademia Makijażu Douglas 5-8.05.2016

Większość z nas zapytana, o to czy lubi dobrze wyglądać, bez wahania odpowiada – tak! Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że umiejętność podkreślenia atutów urody jest niezwykle cenna, a idealnie dobrany i wykonany makijaż to najlepszy sposób na wyeksponowanie Twojego naturalnego piękna. Jeśli perspektywa zgłębienia tajników make up’u brzmi dla Ciebie kusząco, to Akademia Makijażu Douglas jest stworzona dla Ciebie!

Podczas dwugodzinnych warsztatów pod okiem Makijażystów Regionalnych Douglas i wizażystów najlepszych marek kosmetycznych nasze uczestniczki nauczyły się samodzielnie wykonywać profesjonalny makijaż. Podczas tegorocznej edycji można było dowiedzieć się w jakim makijażu będziesz wyglądała młodziej, zgłębić tajniki strobingu albo nauczyć się podkreślającego spojrzenie makijażu kajal. Uczestniczki same zdecydowały jaki make up chcą udoskonalić, a następnie nauczyły się jak samodzielnie wykonywać.

Eksperci krok po kroku wyjaśnili reguły i zaprezentowali triki makijażowe, które każda kobieta będzie w stanie samodzielnie odtworzysz. Jako dopełnienie warsztatów, otrzymały od nich również cenne wskazówki na temat odpowiedniej pielęgnacji Twojej skóry.

Partnerami tegorocznej edycji Akademii Makijażu Douglas byli m.in. marki Bobbi Brown, Clarins, Dior, Douglas Make Up, Guerlain, Lancome i YSL.

56917_655_039_AM-FB_1200x900_v3

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *