70 Ogólnopolska Konferencja Biznesowa MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Prawdziwa cena sukcesu kobiety XXI wieku”

30.05.2017, godz. 18:00 – 21:30, Sopot, Hotel Haffner, ul. J.J. Haffnera 59.

Po raz pierwszy w Trójmieście debata z ludźmi biznesu, którzy prowadzą firmę od kilkunastu lat, warsztat psychologiczno – rozwojowy oraz rozmowa z specjalistami od ludzkich serc, propagatorką filozofii LOVE IN BUSINESS Małgorzatą Lipko oraz Magdaleną Sadowską – Pawlak, trenerem i coachem.

Mówiąc językiem biznesowym, każdy z nas ma większościowe udziały w firmie „moje życie”. Terror sukcesu, pięknego kobiecego ciała, popularności w internecie narzuca kobietom główną rolę we współczesnym targu próżności. Kobiety przestały dostrzegać, że nadal, choć teraz dobrowolnie, poświęcają ogromny wysiłek, pieniądze, poczucie spełnienia, zdrowie, by spełniać oczekiwania świata w imię iluzji, że robią to wyłącznie dla siebie.

Wiele kobiet buduje wewnętrzne poczucie wartości na sprawianiu wrażenia spełnionych i szczęśliwych. Jaki jest prawdziwy wizerunek kobiety biznesu?

Jak pozostać sobą i przekonać ludzi, że Twoja marka jest profesjonalna?

Jak uniknąć pułapek, gdy prezentujesz wizerunek swojej marki?

Jak odejść od „harówki” na rzecz utrzymania wizerunku budującego prestiż i naturalnie budować siłę marki?

Czy jedno spotkanie może odmienić Twoje życie? Zdecydowanie TAK.

——————————————-

AGENDA SPOTKANIA:

18:00 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji

18:15 Początek spotkania

18:30 Warsztat psychologiczno – rozwojowy: MAGDALENA SADOWSKA – PAWLAK – trener, coach, Dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu. Jak komunikować się w otwarty sposób, kiedy masz wrażenie, że świat atakuje?

Kiedy czasami zdam sobie sprawę z olbrzymich konsekwencji całkiem małych rzeczy…nie mogę odeprzeć myśli…że małych rzeczy nie ma.” Bruce Barton

Umiejętność prowadzenia samego siebie do szeroko rozumianego sukcesu jest umiejętnością, która dla wielu z nas jest niedostępną sztuką. Warsztat wskazuje narzędzia, które rozwijają umiejętność kierowania sobą i zarzadzania stresem, ale równocześnie pokazuje błędy, które są bardzo często popełniane (np. syndrom unikania działania), gdy nie potrafimy zjednać sobie świata. W trakcie warsztatu zostaną pokazane konsekwencje różnych zachowań i stylów komunikowania się.

Uczestnicy spotkania uzyskają odpowiedzi na następujące pytania:

– Jaką rolę pełni nasze nastawienie i nasze przekonanie o sobie?

– Dlaczego czasem nie można się porozumieć mimo szczerych chęci?

Jeśli jesteś nieśmiała, potrzebujesz potwierdzać swoja wartość i szybko się odkochujesz, to ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli jesteś zupełnie inna osobą, to tym bardziej.

19:15 Wystąpienie prelegenta: ANNA MIŁKOWSKA – właścicielka studia graficznego by MUM, grafik od 20 lat – Najczęstrze błędy wizerunkowe jakie popełniają przedsiębiorcy

19:25 Przerwa – nawiązywanie relacji

20:00 Debata z przedsiębiorcami, praktykami biznesu prowadzona przez EMILIĘ BARTOSIEWICZ – redaktor naczelną portalu LadyBusiness.pl, założycielkę Lady Business Club.

Zaprosiliśmy do debaty kobiety, które mogą powiedzieć, odniosłam sukces w biznesie. Dowiecie się o blaskach i cieniach sukcesu, o szukaniu drogi do wyrażenia siebie w sferze publicznej i różnych sposobach na bycie sobą w biznesie. Jak dbają o własną prywatność, jednocześnie budując wizerunek w sieci?

ESTERA HESS – Od 10 lat prowadzi własne butikowe Biuro Podróży ESTA. Z wykształcenia lingwista i tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego.

ANNA BARAN – Właścicielka i Prezes Zarządu PP-Duo Sp. z o.o. w Bydgoszczy, specjalizującej się w produkcji etykiet samoprzylepnych termicznych, termotransferowych, foliowych i specjalistycznych.

ANNA KRÓL – Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, Architekt IARP. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club, redaktor naczelna www.LadyBusiness.pl, ekspert budowania marki online

20:30 Wystąpienie prelegenta: EWA CZERTAK – mentor biznesu, buduje autentyczne marki osobiste, prowadzi kurs dla przedsiębiorców, prezes Akademii Marki z Klasą, twórczyni koncepcji Marka z Klasą w biznesie, mówca, trener wystąpień publicznych.

Temat: Chcę być szczęśliwa! Pięć praktyk kobiety przedsiębiorczej i coś więcej. Jak stworzyć krok po kroku własną grupę wsparcia i zwiększyć szansę powodzenia w biznesie.

Przedstawione zostaną cechy, które określiła pracując nad marką kilkuset przedsiębiorców. Te cechy pozwolą zrozumieć, jakie przymioty pomagają odnieść sukces w byciu przedsiębiorcą. Będzie o waleczności ale też o otwarciu serca!

Niektórzy ludzie rodzą się ze smykałką do przedsiębiorczości, podczas gdy u innych uaktywnia się ona po różnych przeżyciach i odkryciu swoich dążeń, ambicji” – mówi Ewa Czertak

20:45 Rozmowa Ewy Czertak z MAŁGORZATĄ LIPKO, psychoterapeutką, trenerką biznesu, wykładowcą akademickim, współautorką i propagatorką filozofii LOVE IN BUSINESS. Założycielką Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Feniks” w Warszawie oraz MAGDALENĄ SADOWSKĄ – PAWLAK – trener, coach, właściciel firmy Nowe Kierunki.

Wygląda na to, że nadeszły trudne czasy, lecz zarazem wyzwalające czasy kryzysu zaufania, gdy wiele z naszych ulubionych mitów upadnie i z konieczności zostanie poddanych rewizji na naszych oczach. Może w tym nadzieja na znalezienie własnej drogi, prawdziwych siebie?” – pyta Małgorzata Lipko

21:15 Podsumowanie konferencji, pytania i konkurs wizytówkowy

21:30 Zakończenie konferencji

——————————————-

Ogólnopolskie Konferencje Biznesowe MAKE YOUR BUSINESS BETTER są organizowane regularnie raz na kwartał w Warszawie, na Śląsku i w Trójmieście. Zostały zaplanowane tak, aby podpowiedzieć współczesnym właścicielom małych i średnich firm jak rozwijać swoje biznesy wykorzystując do tego najnowsze trendy, narzędzia i skuteczne techniki. Jak działać i myśleć w wielkim stylu aby osiągnąć sukces i zbudować autentyczną markę premium swojej firmy.

Jak do tej pory spotkania gromadziły wielu aktywnych przedsiębiorców, dbających o swój rozwój osobisty, zawodowy i zainteresowanych rozwojem przedsiębiorstwa w myśl hasła MAKE YOUR BUSINESS BETTER.

——————————————–

PRELEGENCI I GOŚCIE:

MAGDALENA SADOWSKA – PAWLAK – trener, coach, właściciel firmy Nowe Kierunki.

Master Business Trainer, Coach International Coaching Community, Akredytowany Coach Izby Cochingu, Członek World Association for Case Method Research&Case Method Application WACRA, Certyfikowany Trener HIP, Wykładowca Roku Wyższej Szkoły Administracji I Biznesu w Gdyni.

Doceniana za interdyscyplinarność i wysoką jakość usług. Prowadząc szkolenia inspiruje autorskimi programami, szeroko rozumie biznes.

Od kilku lat rozwija środowisko coachów jak Dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu

Członek Komisji Wyjaśniającej ds. przeciwdziałania Mobbingowi i Dyskryminacji w jednym z największych przedsiębiorstw na Pomorzu.

Bierze aktywny udział w konferencjach, pisze, recenzuje książki. Mama czwórki dzieci.

MAŁGORZATA LIPKO – psychoterapeutka, trenerka biznesowa, wykładowca akademicki. Współautorka i propagatorka filozofii LOVE IN BUSINESS. Założycielka Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Feniks” w Warszawie.

Wspiera liderów w mądrym zarządzaniu, budowaniu skutecznych zespołów i odnajdywaniu ich osobistej drogi rozwoju. Skutecznie łączy różne podejściami metody w służbie procesu rozwoju i „zdrowienia” człowieka. Posiada specjalizację i doświadczenie w pracy z grupami, zespołami, a także w kontakcie indywidualnym.

Z radością i pasją prowadzi autorskie, cykliczne szkolenia i warsztaty rozwojowe dedykowane kobietom w biznesie i dla „współczesnych Wiedźm”. Pasjonatka życia, ludzi i swojego zawodu.

Prywatnie, mama siedmioletniej Laury, wielbicielka Włoch, mody, kultury i kuchni śródziemnomorskiej. Kolekcjonerka butów – ma ich ponad 100 par. Pasjonatka tańca i lotnictwa – 12 lat trenowała taniec latynoamerykański i standardowy, skończyła kurs pilota szybowca, ale radzi sobie także z większymi maszynami. W wolnych chwilach improwizuje w teatrze improwizacji.

EWA CZERTAK – mentor biznesu, buduje autentyczne marki osobiste, prowadzi kurs dla przedsiębiorców „Bądź widzialną marką”, prezes Akademii Marki z Klasą, twórczyni koncepcji Marka z Klasą w biznesie, mówca, trener wystąpień publicznych oraz konsultant ds. komunikacji w międzynarodowych korporacjach. Od 2012 roku uczestniczyła w przebudowie lub tworzeniu ponad 200 marek przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Prowadzi bloga Master Personal Branding, w którycm pisze jak budować markę osobistą prawdziwą, wartościową, silną, dla tych, którzy planują swoją przyszłość i nie żyją z dnia na dzień. Zachęca do myślenia w wielkim stylu i brania odpowiedzialności za swoje życie, sukces zawodowy, finansowy. Od 2004 Certyfikowany coach ICC. Zawodowo i hobbystyczne interesuje się filozofią oraz savoir – vivre.

EMILIA BARTOSIEWICZ twórczyni i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klubu biznesowego dla właścicielek firm. Redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl. Ekspert budowania marki osobistej online. Współautorka konceptu Business Unlimited. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Współtworzy Akademię Marki z Klasą.

Od 6 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

ESTERA HESS – Z wykształcenia lingwista i tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego, jednak jej największą pasją są podróże. Od 10 lat prowadzi własne butikowe Biuro Podróży ESTA, samodzielnie przeciera szlaki, wybiera kontrahentów, pilotuje także kilka egzotycznych tras w ciągu roku. Stara się stworzyć swoim klientom wyjątkową podróż życia.

Na co dzień zajmuje się opracowywaniem tras, organizacją wyjazdów szytych na miarę oraz prowadzi blog podróżniczy. Uwielbia gotować a jeszcze bardziej piec. Kuchnia jest zawsze mocnym punktem każdego wyjazdu.

Żona i mama dwójki dzieci. Wykorzystując wiele kontaktów oraz znajomość wielu krajów stara się nieść pomoc potrzebującym, od lat organizuje zbiórki żywności, ubrań oraz pomocy szkolnych dla Afryki i Ameryki Południowej. Zakochana w Afryce.

Swobodnie porusza się po całym świecie, a zdobyte umiejętności logistyczne, znajomość języków obcych oraz doświadczenie nie pozostawiają jej żadnych nieodkrytych lądów.

ANNA BARAN – Właścicielka i Prezes Zarządu PP-Duo Sp. z o.o. w Bydgoszczy, specjalizującej się w produkcji etykiet samoprzylepnych termicznych, termotransferowych, foliowych i specjalistycznych. Firma powstała w 2003 roku.

Jej mocne strony to dyscyplina biznesowa i efektywne zarządzanie czasem. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dorosłych już dzisiaj dzieci. Kocha przyrodę i zwierzęta. Czas wolny lubi spędzać na podróżach lub, po prostu, relaksując się we własnym ogrodzie.

Jej działalność biznesowa jest również połączona z misją społeczną. Otwarta na ludzkie wyzwania. Stara się pomagać również tym, którzy borykają się z trudnościami, ze względu na popełnione błędy w przeszłości.

ANNA KRÓL – Architekt IARP. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, założonej w 2002 roku. Od 2002r. członek Izby Architektów oraz od 1999r. członek Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Delegatka do Okręgowego Zjazdu Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Członek Rady Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów od 2014r. Przewodnicząca Komisji ds. Standardów wykonywania zawodu, umów i honorariów. Laureat w Konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego” w kategorii ARCHITEKT w województwie pomorskim.

Współwłaściciel (wspólnie z Małgorzatą Ossowską) pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, założonej w 2002 roku. W swoim dorobku ma ponad 900 000 metrów kwadratowych zaprojektowanych powierzchni obiektów o różnych funkcjach. Autorka projektów takich jak: Hotelu Copernicus w Toruniu, obiekt będący zdobywcą wielu nagród – medal Mercurius Gedanensis Międzynarodowych Targów Gdańskich dla najlepszej inwestycji hotelowej w 2009r., oraz Hotel Roku – 2 miejsce w kategorii Design; współautorka projektu budynku biurowego siedziby SKOK w Gdyni, który otrzymał nagrodę Prezydenta Gdyni dla najlepszych inwestycji roku „Czas Gdyni”., autorka projektu Centrum Innowacji Energetycznych „Dom Planety” w Gniewinie. Zdobyła pierwsze wyróżnienie w konkursie pod patronatem SARP za projekt „Zagospodarowania przestrzennego terenu wokół Stadionu Narodowego w Warszawie” w 2008 roku oraz wyróżnienie w konkursie pod patronatem SARP za projekt „Baltic Molo Park” w Świnoujściu w 2012 roku.

ANNA MIŁKOWSKA – Grafik z blisko 20-letnim doświadczeniem. Właścicielka studia graficznego by MUM. Przez 15 lat zarządzała studiem graficznym najstarszego polskiego portalu internetowego – Wirtualna Polska, dzięki czemu zdobyłam szerokie doświadczenie, zarówno w projektowaniu na potrzeby internetu, jak i druku. Od 2 lat prowadzi własne studio graficzne, dzięki czemu może szerzej realizować swoją pasję, którą jest szeroko pojęte projektowanie.

Poza grafiką reklamową chętnie maluje i projektuje indywidualną papeterię ślubną, tworzy dekoracje oraz biżuterię. We wszystkich pracach ceni prostotę, lekkość oraz wysoką jakość.

Pomaga w stworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej firm, produktów i usług. Tworzy projekty dla osób wymagających łącząc nowoczesny, minimalistyczny styl z nutą kobiecej lekkości. Pomaga markom wyróżnić się i zainteresować otoczenie ich działaniami. Dzięki przemyślanej grafice zapadają w pamięć nie tylko obecnym klientom, ale również tym, którzy z ich usług będą chcieli skorzystać za jakiś czas.

Wstęp:

Bilety można nabyć tutaj: https://makeyourbusinessbetter30052017.evenea.pl

UWAGA: Członkinie Lady Business Club: wstęp 49 zł.

Do udziału zachęcamy:

– przedsiębiorców, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju siebie i swojego biznesu zainteresowanych poszerzeniem swoich kontaktów biznesowych

– właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy

– osoby decyzyjne na co dzień pracujące w korporacjach lub innych firmach zainteresowanych poszerzeniem kompetencji zawodowych i wymianą doświadczenia.

członkinie Lady Business Club i ich goście, partnerzy, klienci

osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki kursu Akademii Marki z Klasą

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@businessunlimited.pl

Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.

Liczba miejsc ograniczona! OSTATECZNE POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ.

Więcej informacji TUTAJ: http://ladybusiness.pl/sopot-konferencja-biznesowa-prawdziwa-cena-sukcesu-kobiety-xxi-wieku/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *