Światowej sławy makeupista pojawi się 9 lipca w Polsce

magazynkobiet.pl - 11923616 10206362053983114 2100951777353721635 n - Światowej sławy makeupista pojawi się 9 lipca w Polsce

Alessandro Filippi, znany również jako Alex Face, światowej sławy makeupista pojawi się 9 lipca w Polsce
Makeupista, takich gwiazd jak Grace Jones, Mila, Angelina Jolie czy Johny Depp, a także takich pism jak Vogue czy Elle przyjedzie do Kalisza na zaproszenie Fundacji Pomaganie jest trendy oraz startującej tego dnia platformy modowej Cocogiovanna.pl w ramach imprezy “Charity Fashion & Health Day”.

 

Alex w trakcie imprezy odpowiedzialny będzie za make up gwiazd biorących udział w wydarzeniu oraz osób uczestniczących w wydarzeniu, które zgłoszą się drogą konkursu, który ogłoszony został już na stronie imprezy tj.: http://cocogiovanna.pl/CharityFashionDay/ i www.fb.com/cocogiovannabutik .Zgodnie z ideą promocji polskich produktów, gwiazda swoje prace wykona w oparciu o kosmetyki wystawców biorących udział w imprezie.

Alessandro Filippi odpowiedzialny jest również za make up dla telewizji Fashion TV oraz wielu filmów, m.in. “The Tourist” . Artysta pochodzący z Mediolanu, współpracuje również z wieloma znanymi modelkami i projektantami, brał udział we włoskich kampaniach takich marek jak Dior, Giorgio Armiani czy Gucci.

Światowej sławy makeupista pojawi się 9 lipca w Polsce
Rate this post

Polacane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *