Live at Sopot – Sobotnie wieczory Stand-up’owe

Stand-Up Trójmiasto, Coolturalnie Centrum oraz TAN Sopot zapraszają na wielkie otwarcie nowej sceny komediowej! SOBOTNIE imprezy stand-up’owe to nowość na trójmiejskim rynku i idealna opcja na before, przed nocą pełną wrażeń.

Pierwszym gościem gospodarza sceny – Filip Puzyr – będzie doskonale znany fanom komedii Błażej Krajewski:

Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.
Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Supportu udzieli mu, trójmiejski komik, Piotr Splin:

smutny śmieszek prowadzący bloga poświęconego komedii – zycietokomedia.pl. Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi. W życiu – wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. W stand-upie: wielbiciel struktur oraz czarnej komedii. Lubi łączyć żarty wulgarne i depresyjne z nieco bardziej wysublimowanymi akcentami; słowem – jego humor jest tak bardzo zepsuty jak on sam. Jeżeli masz cycki, to z chęcią ci się na nich podpisze. Jeżeli nie, to też.

Imprezę poprowadzi nieznany i lubiany, Filip Puzyr:

Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i zlych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Kiedy? 21.01.18 r. / 19.00
Gdzie? TAN Sopot – Bohaterów Monte Cassino 63/6
Za ile? 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu wydarzenia

Dołącz do wydarzenia hna Facebooku: https://www.facebook.com/events/162133517754958/?ti=cl

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *