Festiwal PROGRESSteron już w marcu!

fot. Festiwal PROGESSteron

Wiosenna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 4-6 marca 2016 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
Motywem przewodnim 33 PROGRESSteronu jest: „Ta jedna rzecz, która ma wpływ na moje życie” #tajednarzecz

Ta jedna rzecz jest jednocześnie zaproszeniem do rozmowy uczestników Festiwalu i próbą podzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Mogą to być rzeczy całkiem drobne, jak np. codzienna szklanka wody z cytryną lub spacer z psem, a mogą być duże – jak np. decyzja o zmianie ścieżki zawodowej czy chęć wyjazdu w podróż życia. Niezależnie od znaczenia, każda z tych rzeczy ma swoją wartość i o tym w tej edycji chcemy rozmawiać.

Co na trójmiejskim PROGRESSteronie?

3 dni, ponad 70 warsztatów i wykładów, znani trenerzy, międzynarodowa ekipa, stoiska i partnerzy Festiwalu, którzy wspierają ten projekt oraz sporo twórczego zamieszania.

PROGRESSteron Trójmiasto tworzą: Katarzyna Jewstafiew-Mierzejewska – Dyrektorka, Anna Koprowska – kierowniczka Biura Festiwalowego, Agata Kruszczyńska – PR & Marketing, Lucyna Lewandowska – fotografka i koordynatorka wolontariuszy oraz Szymon Popek – fotograf i koordynator Festiwalu

Zobacz Program Festiwalu PROGRESSteron na stronie: www.festiwalprogressteron.pl oraz śledź profil na FB: www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron

***

Festiwal PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Od 13 lat organizowany jest w ramach festiwalu warsztaty rozwojowe dla kobiet. Festiwal PROGRESSteron skierowany jest do kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym
i zawodowym. Edycje – jesienna i wiosenna odbywają się w największych miastach Polski: Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie.

Formuła Festiwalu daje szansę zetknięcia się z bogactwem sposobów na poznawanie i wyrażanie siebie w bardzo krótkim czasie. W ramach kolejnych edycji PROGRESSteronu odbyło się ponad 20 000 warsztatów zorganizowanych przez Dojrzewalnię Róż i jej partnerów. Dotychczas wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

Za główny walor Festiwalu organizatorki uznają to, że ma moc przyciągania kobiet – uaktywnia je, inspiruje i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *