10. marca podaruj swojemu mężczyźnie wyjątkowy prezent

8. marca to doskonale znane wszystkim święto – Dzień Kobiet. Jednak panie często zapominają, że dwa dni później, 10. marca, swoje święto mają mężczyźni. Sprawdź, jakie prezenty na Dzień Mężczyzny 2020 są najmodniejsze!

  1. Użyteczny czy niepraktyczny – oto jest pytanie
  2. Podaruj mu emocje
  3. Modowy dodatek
  4. Sport to zdrowie

Skarpetki, krawat czy koszula to podarunki dobre dla taty czy dziadka, ale nie da ukochanego mężczyzny. W tym roku postaw na rozwiązania niekonwencjonalne, wyrażające miłość i szacunek. Kaszkiet męski SHELBY C.GRAFIT, jazda po torze sportowym samochodem czy Flyspot to tylko niektóre ze sprawdzonych propozycji.

Użyteczny czy niepraktyczny – oto jest pytanie

Kupowanie prezentów opiera się na dwóch teoriach. Według pierwszej z nich, prezent powinien być przede wszystkim użyteczny i dopasowany do obdarowanej nim osoby. Zwolennicy tej metody dążą więc do kupowania podarunków funkcjonalnych, które adresat prezentu będzie mógł wykorzystać w pracy, w domu, podczas uprawiania sportu, itp. Druga teoria zakłada, że prezent powinien być wyjątkowy i taki, którego sam obdarowany by sobie nie kupił. W tej grupie prezentów znajdują się więc m.in. wszelkiego typu podarunki emocjonalne, bibeloty, czy dodatki do ulubionych sprzętów. Przed zakupem prezentu dla ukochanego mężczyzny warto wziąć pod uwagę jego preferencje prezentowe i dostosować się do nich, odkładając na bok własne przekonania.

Podaruj mu emocje

Od kilku lat szalenie modne stały się prezenty, które mają niematerialną formę, a dostarczają wielu emocji. Taki prezent można znaleźć dla każdego, ponieważ w tej grupie znajdują się karty podarunkowe i karnety nie tylko do markowych sklepów, ale również na emocjonujące wydarzenia sportowe i artystyczne. Jeśli Twój partner lubi samochody i chętnie nimi jeździ, możesz podarować mu przejazd sportowym autem po torze wyścigowym. Tego typu torów jest coraz więcej na terenie całej Polski. Wybór może paść na auto typowo sportowe lub ekskluzywne, np. Ferrari czy Lamborghini. Choć pozornie wydaje się, że taki prezent jest już mało oryginalny, to na sympatyku motoryzacji z pewnością zrobi ogromne wrażenie.

Dla mężczyzn lubiących ekstremalne doznania sprawdzą się prezenty, które pozwolą im oderwać się od ziemi. Wiele emocji dostarczy skok ze spadochronem, np. w tandemie, czyli z doświadczonym instruktorem. Przed skokiem uczestnik przechodzi krótkie szkolenie jak zachować się podczas wyskoku z samolotu i samego lotu, a cały lot można nagrać kamerą GoPro, co stanowi doskonałą pamiątkę z tego wydarzenia. Dla tych panów, dla których skok ze spadochronem to wersja zbyt ekstremalna, dostępne są inne atrakcje, np. skok na bungee czy Dream Jump, czyli skok w uprzęży z wykorzystaniem lin dynamicznych i bloczka. Ta technika pozwala na swobodny lot nawet do 90% wysokości obiektu przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Możliwość wykonywania szalonych akrobacji w powietrzu to ogromna frajda. Skoczyć można z kilku budynków o zróżnicowanej wysokości, np. z dachu stadionu we Wrocławiu z wysokości 40 m lub z 222 m z komina w Głogowie.

Równie ciekawą opcja będzie lot w tunelu aerodynamicznym. W tunelu tym wykorzystywane są proste prawa fizyki, dzięki którym przez kilka minut można swobodnie latać, niczym Superman. Firmy oferujące loty w tunelu aerodynamicznym znajdują się w wielu dużych miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Katowicach, Warszawie i Poznaniu.

Modowy dodatek

Nie każdy mężczyzna lubi ekstremalne emocje. Dla wielu panów idealnym prezentem będzie modowy dodatek, który pozwoli im poprawić swój wizerunek i nieco zmienić styl ubierania. Dla eleganckich mężczyzn sprawdzą się kaszkiety męskie w sklepie Hatfactory.pl. Kaszkiet to element garderoby, który powraca na wybiegi mody męskiej u największych projektantów, dlatego panowie zainteresowani modą i własnym wyglądem, z pewnością ucieszą się z takiego prezentu.

Mniej ekstrawaganckim, ale wciąż eleganckim wyborem będzie galanteria skórzana, np. teczka, aktówka lub portfel. To podarunek odpowiedni dla panów pracujących w zawodach wymagających nienagannej prezencji, np. przedstawicieli handlowych, prawników, przedsiębiorców czy bankowców.

Kolejnym dodatkiem, który ulega modzie, jest zegarek. Ten element męskiej biżuterii pełni w modzie męskiej bardzo ważną rolę, dlatego każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać model dopasowany do własnego stylu i rodzaju aktywności. Warto zdecydować się na smartwatch – inteligentny zegarek, który panowie wykorzystują nie tylko jako czasomierz, ale również gadżet ułatwiający kontakt ze światem.

Sport to zdrowie

Obecnie bardzo modne jest dbanie o siebie i zdrowy styl życia, dlatego prezentem zgodnym ze współczesnymi trendami będzie karnet na siłownię. Jeśli mężczyzna interesuje się sportem, można również kupić bilet na mecz ulubionej drużyny, występ zawodnika lub jedno z prestiżowych wydarzeń sportowych, jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej lub siatkarska Liga Narodów. To na pewno będzie niezapomniany prezent, który na długo pozostanie w jego pamięci.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *