STYLOWE INFLUENCERKI

Intrygujące, inspirujące, pełne energii, wyczucia stylu i trendów. Takie są współczesne kobiety. Chętnie dzielą się obrazami swoich pasji, dzięki czemu mamy możliwość spoglądania na świat ich oczami. Zdjęciami na Instagramie zdecydowanie szybciejniż słowem pisanymdocierają do innych, pokazując, co w ich głowach siedzi. Zobaczcie same!

aleksandra_cie27

Sport zawsze był ważną częścią mojego życia – trenowałam taniec towarzyski, później pochłonął mnie fitness. W 2014 roku udało mi się nawet zdobyć wicemistrzostwo Polski w zawodach w Bikinii Fitness. Taniec towarzyszy mi do dziś, z tą różnicą, że dziś uczę go innych. Prowadzenie konta na Instagramie motywuje mnie nie tylko do dbania o formę, ale również do tego, żeby nie siedzieć w domu, tylko czerpać z życia pełnymi garściami. Mam nadzieję, że moje konto inspiruje innych do dbania o swoją formę i życia na 100%.

marzena_kowalewska

Instagram jest dla mnie świetnym narzędziem komunikacji z ludźmi, z którymi nie mam możliwości poznać się na żywo, bo dzielą nas setki, a nawet tysiące kilometrów. Zakładając konto na Instagramie, chciałam pokazać innym, kim jestem, jaka jestem, czym się na co dzień zajmuję, jak pracuję, a jeśli komuś się to wszystko podoba, to często zostaje ze mną na dłużej. Zdarza się również, że rozpoczynamy współpracę zawodową. Dzięki obecności na Instagramie współpracuję aktualnie z wieloma świetnymi kobietami. Oczywiście oprócz pracy, Instagram sprawia mi też wielką radość tworzenia idealnej siatki. Niemniej wszystkie moje zdjęcia są raczej spontaniczne i nie obmyślam specjalnego planu publikowania poszczególnych z nich. Pokazuję i mówię o tym, co aktualnie leży mi na sercu. Myślę, że w ten sposób jestem na Instagramie po prostu sobą i tak zostanie.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *