Zregeneruj swoje ciało w styczniu

 

Nie od dziś wiadomo, że zimą nasze ciało jest narażone na wiele negatywnych zmian. Zauważamy przesuszenie skóry, skłonność do przetłuszczania się włosów, bladość skóry, częstsze przeziębienia i osłabienie organizmu.

Brak słońca sprawia, że ciężko nam się wstaje z łóżka, a całe dnie mijają w pochmurnym, ospałym nastroju. Jeśli myślisz, że jedynym rozwiązaniem jest przeczekanie do wiosny, to się mylisz! Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy kilka zabiegów spa, które mają na celu pobudzić nasz organizm do działania, dzięki regenerującym właściwościom.

Znakomitym miejscem do skorzystania z odnowy biologicznej jest Sheraton Spa w Sopocie. Jego największym atutem jest elegancki wystrój, świetna lokalizacja i profesjonalny personel. Znajdziemy tutaj cały wachlarz usług, zaczynając od hydroterapii, poprzez masaże, a kończąc na kosmetyce profesjonalnej. Zimą szczególnie polecane są zabiegi na twarz i ciało, w których wykorzystuje się oliwę z oliwek, olej z pestek winogron i specjalną mieszankę ziół azjatyckich. To właśnie te składniki zapewniają ochronę skóry przed zimnem i wyczerpaniem. Natomiast jeśli chcemy pobudzić nasze ciało, to warto wybrać się na masaż całego ciała gorącymi kamieniami. Zastosowanie podgrzanych kamieni bazaltowych w połączeniu z aromatoterapią ma na celu odblokowanie kanałów energetycznych w naszym ciele, a także przywrócenie równowagi umysłu i ciała. Kolejnym zabiegiem, tym razem w celu przywrócenia blasku skórze, jest mikrodermabrazja – jeden z topowych punktów kosmetyki profesjonalnej. Polega ona na wykonaniu mechanicznego peelingu, po którym nakładana jest maseczka na twarz. Warto wybrać maskę z dodatkiem rozświetlającym, co spotęguje efekt wow!

Po takich zabiegach z pewnością poczujecie przypływ energii, a przede wszystkim – choć na chwilę się zrelaksujecie!

Katarzyna Lepianka-Głuszkiewicz

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *