Żona potrzebna od zaraz…

magazynkobiet.pl - 1608344 - Żona potrzebna od zaraz...

Teatr Komedia w Warszawie
Żona potrzebna od zaraz…
Edward Taylor

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Cóż gorszego od posiadania żony może spotkać mężczyznę? Chyba tylko brak żony. Szczególnie jeśli jej posiadanie jest warunkiem do osiągnięcia lukratywnego awansu zawodowego, a nasz szef osobiście pragnie ją poznać podczas kolacji w naszym domu…

Zatem – żona potrzebna od zaraz! Jednak okazuje się, że od posiadania żony lub jej braku, mężczyznę
może spotkać jeszcze coś dużo gorszego – posiadanie kilku żon… I to nie do końca swoich. Do tego jednocześnie i w tym samym miejscu. Ba, wręcz przy jednym stole – naprzeciwko szefa i jego żony, którzy są bardzo konserwatywnym małżeństwem.

Smacznego. Katastrofa zbliża się nieuchronnie, a kariera nieuchronnie się oddala. Jednak nie raz już zdarzało się, że sprytna żona potrafi uratować męża z najcięższych opresji. A kilka żon i to jeszcze nie swojego męża? Kto wie, może awans jeszcze nie stracony?

“Żona potrzebna od zaraz…” Edwarda Taylora to znakomita, inteligentna komedia pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego. To gwarancja zabawy pełnej śmiechu oraz odrobiny ironii i uszczypliwości pod adresem każdego z nas. Szczególnie wiarygodna w tak znakomitej gwiazdorskiej obsadzie.

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok

Występują:
Klaudia Halejcio, Weronika Książkiewicz, Maria Pakulnis, Magdalena Wójcik, Przemysław Sadowski, Marcin Troński.

Żona potrzebna od zaraz…
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *