Zakochaj się w Aesthetic Studio Szafarnia!

Luty to miesiąc miłości, w którym nasze potrzeby przestają być aż tak ważne, jak romantyczne skupianie uwagi na ukochanej drugiej połówce. Czy słusznie?

Miłość ma wiele form. Jedną z nich jest dbanie o samego siebie. Znalezienie kompromisu w walentynkowym sporze pomiędzy sercem a rozumem ułatwia nowe studio beauty i fizjoestetyki — Aesthetic Studio Szafarnia, założone przez Gabrielę Szynakę i Rafała Łozickiego, w którego ofercie znajdziemy nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przy użyciu najnowszej technologii hi-tech.

Wywiad: Marta Wach

Co dokładnie kryje się pod nazwą Aesthetic Studio Szafarnia?

R: Stworzyliśmy miejsce, w którym proponujemy zabiegi, treningi i terapie, które poprawiają stan zdrowia, komfort życia i wzmacniają cały organizm. Chcemy budować wewnętrzną akceptację i pewność siebie, poprawiając wizualną stronę w zupełnie nieinwazyjny sposób. Nasze zabiegi nie powodują żadnych skutków ubocznych i nie wymagają rekonwalescencji. Nie chcemy być kojarzeni z typowym salonem kosmetycznym, ponieważ nim nie jesteśmy. Stworzyliśmy hybrydę medycyny estetycznej z medycyną kliniczną. Połączyliśmy zabiegi kosmetyczne z profilaktyką zdrowotną, co umożliwiają stosowane przez nas najnowsze technologie — INDIBA® Deep Care i BTL EMBODY™, BTL INNOFACIAL i WellOxy.

G: Jesteśmy pierwszym miejscem w Gdańsku, które wykorzystuje synergię technologii XXI wieku. Aparatura, z której korzystamy, jest innowacją na polskim rynku. Są to oryginalne, najbardziej zaawansowane technicznie modele od europejskich producentów. Nic tu nie jest przypadkowe. W tym momencie żyjemy w bardzo zanieczyszczonym, toksycznym środowisku. Mamy mnóstwo chemii w powietrzu, jedzeniu i kosmetykach, dlatego my skupiamy się wyłącznie na zdrowych, skutecznych alternatywach. Działamy na poziomie komórkowym, wykorzystujemy 100% natury.

Jak doszło do tego, że duet składający się z Absolwentki psychologii na SWPS-ie i Absolwenta wydziału Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej rozpoczął swoją działalność akurat w tej dziedzinie?

G: Znamy się z Rafałem już kilka dobrych lat. Ja z wykształcenia jestem psychologiem, więc natura holistyczna, dążenie do równowagi i profilaktyka zdrowia są mi bliskie. Wiem, że akceptacja siebie ma bardzo duży wpływ na psychikę. Jeżeli akceptujemy siebie z zewnątrz, akceptujemy siebie również wewnątrz, i na odwrót — to jak wyglądamy, często zależy od tego, jak czujemy się ze swoją głową.

R: W branży beauty widzę bardzo duży potencjał — mnóstwo nowinek technicznych, które umożliwiają przeprowadzanie zabiegów bez przerywania ciągłości skóry.
W Aesthetic Studio Szafarnia chcemy wykorzystać możliwości innowacyjnych maszyn, tworząc kosmetologię na miarę XXI wieku. Zabiegi zwiększające komfort i poprawiające zdrowie można wykonywać w również bezpieczny, ale szybki i efektywny sposób.

Do kogo skierowana jest oferta Aesthetic Studio Szafarnia?

G: Jesteśmy otwarci dla każdego, niezależnie od płci, wieku czy stanu zdrowia. Korzystamy z takich rozwiązań, które pozwalają nam przeprowadzać zabiegi na pacjentach onkologicznych i kobietach w ciąży. Kierujemy się filozofią smart ageing, slow ageing i body positive. Pracujemy na cerach młodych i dojrzałych. Pomagamy osobom z nadwagą, uprawiającym sport, z chorobami skóry, problemami po nieudanych zabiegach inwazyjnej medycyny estetycznej oraz tym, którzy chcą zwiększyć swoją odporność. Mamy również rozwiązanie dla mężczyzn z zarostem! Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą spersonalizowaną konsultacją, na której poznajemy naszych Klientów, ich styl życia i potrzeby. Pod koniec konsultacji Klient dostaje od naszych ekspertów rekomendacje i porady na temat pielęgnacji skóry, pielęgnacji ciała, doboru kosmetyków oraz zdrowego odżywiania.

Co możemy znaleźć w ofercie?

G: Wszystko dąży do poprawy ogólnej estetyki. Głównie skupiamy się na modelowaniu ciała i poprawie kondycji skóry. Walczymy z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, oczyszczamy skórę, poprawiamy jej elastyczność, dogłębnie nawilżamy i regenerujemy.

Zabiegi wykonywane są pojedynczo czy w seriach?

G: Walka o piękno to nie sprint, a maraton. Wymaga procesu. Oczywiście efekty możemy osiągnąć natychmiast i będą one widoczne, jednak nam zależy na tym, aby utrzymać je jak najdłużej.

Co szykujecie na Walentynki?

G: Zawsze jest dobra pora na to, żeby zadbać o siebie i o tych, których kochamy. Warto jest wspierać się wzajemnie i wspólnie walczyć o szczęście i zdrowie. Nie tylko w Walentynki. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obowiązuje do końca lutego. Proponujemy dwa pakiety rozwiązań, z których można skorzystać razem, w tym samym czasie. Wspólny relaks obejmuje Terapię Tlenową dla Pań, która przynosi natychmiastowe rezultaty, m.in. wygładzenie zmarszczek, dotlenienie skóry i poprawę konturów twarzy oraz BTL INNOFACIAL dla Panów, który skutecznie oczyszcza, nawilża i dotlenia skórę, przywracając twarzy zdrowy blask. Co więcej, pary decydujące się na ten pakiet dostaną w do wyboru atrakcyjny prezent.

R: Drugi pakiet obejmuje 4 wspólne treningi BTL EMBODY™ DUO. Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy możliwość korzystania z tej innowacyjnej technologii w parach. Wygodnie leżymy, a maszyna podczas 30 minut wykonuje za nas trening odpowiadający 20 tys. brzuszków, redukując przy tym tkankę tłuszczową
i wzmacniając mięśnie brzucha. Wspólne „ćwiczenie” jest świetnym pomysłem na spędzanie czasu — zbliża i dodaje motywacji.

G: Oprócz tego, przez cały miesiąc można u nas skorzystać z 30% zniżki na kosmoceutyki włoskiego producenta CHRISSIE COSMETICS® Laboratorium Vivipharma®, które mogą stać się wspaniałym prezentem zarówno dla drugiej połówki, jak i samego siebie.

Jakie macie plany na przyszłość?

G: Będziemy się starać o pozyskanie grantu unijnego na badania naukowe dotyczące nowych terapii INDIBA®. W tym celu zamierzamy  nawiązać współpracę z Akademią Medyczną w Gdańsku.

R: Nie przestaniemy rozwijać się pod kątem nowinek technicznych w naszym studio. Chcemy odkrywać nowe możliwości maszyn, tworzyć efektywne terapie i wejść na nowy poziom nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Nie ograniczamy się.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę – www.aestheticszafarnia.pl.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *