Z czym kojarzy Ci się hasło portret numerologiczny?

Większość z nas słyszała o symbolice liczb oraz ich ukrytych znaczeniach. Nie każdy jednak miał szansę poznać swoją liczbę życia i wziąć udział w sesji portretu numerologicznego. Czym właściwie jest to podstawowe narzędzie numerologiczne i czego możemy się z niego dowiedzieć? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Numerologia: droga do Twojej indywidualnej prawdy

Dla większości z nas cyfry i liczby to jedynie umowne znaki, które wykorzystywane są w codziennym życiu między innymi. do rożnego rodzaju obliczeń, wskazywania daty czy też określania czasu. Jednak numerologia zagląda w świat liczb głębiej, doszukując się ukrytych w nich znaczeń oraz głębokiej symboliki. Zdecydowanie warto podążyć tym tropem i wykorzystać wiedzę numerologiczną we własnym życiu. Tak naprawdę wiara w ukrytą moc liczb towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Dzisiaj ku tej enigmatycznej paranauce zwracają się często osoby zainteresowane tematami ezoterycznymi, jednak dziedzina ta coraz częściej przyciąga też tych, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z szeroko pojętą tematyką energii. Narzędzia numerologiczne okazują się być w niektórych przypadkach swoistego rodzaju drogowskazami, które pozwalają spojrzeć na życie z nowej perspektywy. Jednym z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w numerologii jest portret numerologiczny. Nawet najprostsza sesja portretu numerologicznego może otworzyć przed nami nieznane dotąd obszary, a także przybliżyć nas do odpowiedzi na nurtujące nas pytania związane z najróżniejszymi obszarami życia. Słowo numerologia wywodzi się od łacińskiego „numerus”, które oznacza liczbę oraz greckiego słowa „logos” – tłumaczonego jako nauka.

Poznaj swoją podstawową wibrację

Borykasz się z zablokowaną energią? Życie stawia przed Tobą kolejne wyzwania, a Ty czujesz, że przyciągasz do siebie więcej nieszczęścia niż pogodnych i miłych zdarzeń? A może co chwilę przeżywasz rozczarowania miłosne? Jeśli do tej pory nie udało Ci się znaleźć antidotum na te problemy, być może warto postawić na coś nowego. Otwórz się na fascynujący świat liczb i postaw na numerologię oraz jej narzędzia – https://szkolanumerologii.pl/numerologia/. Dowiedz się jaka jest Twoja wibracja główna oraz inne liczby określające Twój charakter i poznaj swój jedyny w swoim rodzaju portret numerologiczny. Ale czym on właściwie jest? Można powiedzieć, że stanowi swego rodzaju analizę charakteru człowieka na podstawie liczb, które powiązane są między innymi z jego datą urodzenia Przykładowo, aby obliczyć wibrację główną należy dodać do siebie poszczególne cyfry składające się na datę urodzin. Obliczając wibrację główną osoby urodzonej 3 lutego 1985 r. należy dodać do siebie cyfry: 3 + 2 + 1 +9 + 8 + 5. W wyniku tego działania otrzymamy liczbę 28. Następnie należy dodać do siebie cyfry 2 oraz 8, co da nam wynik 10. Po zsumowaniu cyfr 1+0 otrzymamy 1. Oznacza to, że wibracją główną osoby urodzonej w wyżej wskazanej dacie jest 1.

Na co jeszcze zwraca się uwagę w numerologii?

Portret numerologiczny to tylko jedno z wielu narzędzi wykorzystywanych w tej fascynującej i pełnej tajemnic dziedzinie z pogranicza ezoteryki, psychologii, magii i paranauki. Dobrze wykonana sesja portretu numerologicznego pozwala często unaocznić to, czego nie jesteśmy w zobaczyć gołym okiem. Numerologia wykorzystuje też wibracje imion oraz nazwisk, a także przywiązuje dużą wagę do wzajemnego oddziaływania liczb między sobą.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *