YOU ARE A MASTERPIECE – Zachowaj młodzieńczy wygląd z IBSA Derma Polska.

Śmiało możemy powiedzieć, że w dziedzinie medycyny estetycznej, rok 2021 należał do IBSA Derma – szwajcarskiej firmy farmaceutycznej, produkującej między innymi ultraczysty kwas hialuronowy.

IBSA Derma skupia swoją uwagę na produktach, które mogą przeciwdziałać starzeniu się skóry. Z wiekiem, ilość syntetyzowanego w skórze kwasu hialuronowego zmniejsza się. Produkty IBSA Derma uzupełniają kwas hialuronowy, a tym samym przywracają odpowiednio głębokie nawilżenie i elastyczność, połączone z „mechanicznym” liftingiem skóry. Produkty IBSA Derma cieszą się nie tylko uznaniem pacjentów, ale także zostały docenione przez lekarzy, czego dowodem są otrzymane nagrody – PERŁY DERMATOLOGI ESTETYCZNEJ 2021.

PROFHILO – Zabieg roku 2021 – PERŁA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ!

PROFHILO firmy IBSA Derma jest innowacyjnym zabiegiem, odpowiadającym na potrzeby współczesnej Pacjentki. PROFHILO to oryginalny preparat zawierający kwas hialuronowy – długodziałający, dzięki opatentowanej technologii. Profhilo to nie wypełniacz, a stymulator tkankowy – pozwala zachować naturalną ekspresję twarzy pacjenta. Zabieg poprawia jakość i jędrność skóry, a przy tym nie zmienia rysów twarzy i nie dodaje objętości. PROFHILO liftinguje skórę, wygładza i przywraca naturalną sprężystość.

PROFHILO Body – Nowość Roku 2021 PERŁA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ!

PROFHILO Body to biostymulator tkankowy, skierowany do Pacjentek i Pacjentów, którzy niezależnie od wieku, mierzą się z utratą jędrności skóry. PROFHILO Body to nowa formuła preparatu PROFHILO, doskonale znanego pacjentom i lekarzom. Jeśli problemem jest wiotka skóra ramion, brzucha czy ud, to rozwiązaniem jest zabieg PROFHILO BODY wykonany przez lekarza specjalistę, a połączony ze specjalnie przeznaczoną do tego pielęgnacją domową.

IBSA to szwajcarska firma farmaceutyczna obecna w ponad 80 krajach. W portfolio IBSA zjedziemy takie produkty jak:PROFHILO®, Aliaxin® i VISCODERM. Niedawno celebrowała otwarcie działu dermatologii estetycznej w Polsce.


Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *