WYSTAWA „SZTUKA W CZASACH ZARAZY” PONOWNIE W RUMI

Wspieramy polskich artystów tworzących w czasie pandemii! Już w środę 24 lutego zapraszamy na kolejną edycję wystawy „Sztuka w czasach zarazy”. Tym razem goście odwiedzający naszą galerię handlową będą mogli obejrzeć prace wykonane przez artystów z Bydgoszczy i okolic. Są wśród nich Justyna Jułga, Inga Harasimowicz, Adam Papke oraz Adam Nowacki.


W pasażu naszej galerii handlowej znajdzie się blisko 20 prac, które ilustrują uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

– Wyobraźnia pozwala mi odrywać się od świata zewnętrznego, jego limitów i ograniczeń. Poczucie wolności zatem, jej panowanie nad jakością, wartością i radością mojej pracy zawodowej, nigdy, ani na chwilę, mnie nie opuściło! Życie codzienne to jednak inna sprawa! Brakuje mi spotkań z ludźmi, owego tak potrzebnego katharsis związanego z kontaktem z drugim człowiekiem, z wymianą myśli – mówi Adam Nowacki, artysta, którego prace będzie można obejrzeć na wystawie w naszej galerii handlowej.

Wystawę „Sztuka w czasach zarazy” można oglądać od 24 lutego do 10 marca w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.portrumia.pl/pl/aktualno%C5%9Bci/news/wystawa-%E2%80%9Esztuka-w-czasach-zarazy%E2%80%9D-ponownie-w-rumi/cmsitem_00025609

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *